SİYONİZMİN TEK KORKUSU: TÜRKİYE - Zeki Taşkıran

SİYONİZMİN TEK KORKUSU: TÜRKİYE


Adalet Bakanımız ve İçişleri Bakanı ile ilgili ABD’nin aldığı yaptırım kararı da 15 Temmuzdan bugüne kadar yaşananlar da gösteriyor ki Siyonizm’in tek ve en büyük korkusu Türkiye’dir. Artık düşman net olarak bellidir. Bundan sonra ABD’nin tek bir fiil yada sözüne itimat edilmesi, onlara zerre güvenilmesi dahi ülkemizi felakete götürür. Müslümanların yıkımı olur. Bu nedenle safları tam olarak belirlemenin zamanıdır.

Siyonizm öyle sinsi ve öyle kurnaz bir ideolojik düşünce yapısıdır ki B planı olmadan yapamaz. Bizim içimizden geçeni önceden okumadan duramaz. Takiyye kar edemez… O yüzden iktidarın çok dikkatli olması ve Siyonizmin niyetini iyi okuması lazım. Silah ve teknoloji ile ekonomik güçlerine o kadar güveniyorlar ki (haklı olarak ) Türkiye’ye fiili olarak saldırma peşindeler. Tek korkuları var o da Türk Milleti. Bizim milletin yiğitliğini, birlik ve beraberliğini, esaret kabul etmeyeceğimizi 15 Temmuzda net gördüler. Bu gördükleri onları korkutmaya yetti. Ve Siyonizm farkına varmıştır artık Türklerin gelişmişliği engellenemezse daha sonra baş edilemeyeceğini.  

Ben canı gönülden inanıyorum ki Allah, ümmetin kurtuluşunu ve Batının yok oluşunu tarihte daha önce olduğu gibi yine Anadolu İnsanı üzerinden gerçekleştirecektir. Çünkü bizim milletimiz yüreklidir, cesurdur, yiğittir, esaret asla kabul edemez. Çünkü bizim milletimizin geri vitesi yoktur Allah’ın izniyle. Bu vesile ile Bizim ümmeti bira araya getirerek birlik ve beraberlik ile Şer İttifaklarına karşı mücadele etmemizden başka çare de yoktur. Bu bağlamda Arap Natosu kurmaya çalışan ABD’nin kirli planını bozmak ve Mısır ile Ürdün halkını bu kumpasa karşı durmaya ve oyuna bozmaya ikna etmemiz gerekmektedir. Firavun Sisi ile İsrail’i birlikte hareket ettiren ABD, Akdenizde Türkiye aleyhine ayrı ir çatışma ortamı sağlama yolunda proje üstüne proje ortaya koymaktadır. Siyonizmin yaptığı oyunları, Mısırda bizim istihbaratımız da yaparak firavun Sisiyi devirmeye çalışmalıdır. En azından Siyonist oyunları artık bilmemiz ve buna göre biraz profesyonelleşmemiz lazım değil mi?

Siyonizmin korkusu Türkiye ve Türk Milletidir. Allah ümmetin de ülkemizin de kurtuluşunu yine Anadolu İnsanı eliyle gerçekleştirecektir. Tarih buna şahitlik etmiş ve yine edecektir… İletişim:av.zekitaskiran@hotmail.com

av.zekitaskiran@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI