Siyaset

Partimizi yaşanabilir Türkiye'yi kurmak için kurduk Partimizi yaşanabilir Türkiye'yi kurmak için kurduk
Fatih Erbakan geliyor Fatih Erbakan geliyor
Bayram ikramiyesi 1260 TL olsun Bayram ikramiyesi 1260 TL olsun
Kaderine terk edilmiş Kaderine terk edilmiş
Kadın Kolları Ankara'da Kadın Kolları Ankara’da
Muhtarlardan CHP'ye ziyaret Muhtarlardan CHP’ye ziyaret
Hayırlı olsun ziyareti Hayırlı olsun ziyareti
Rekora plaket Rekora plaket
Acımız bir Acımız bir
Ağbaba Hekimhan'da Ağbaba Hekimhan’da
Fendoğlu'ndan bölge turizmi için hamle Fendoğlu’ndan bölge turizmi için hamle
Türkiye'de 4 milyon 660 bin işsiz var Türkiye’de 4 milyon 660 bin işsiz var
Avşar'dan Kuluncak'a ziyaret Avşar’dan Kuluncak’a ziyaret
Hayırlı olsun ziyareti Hayırlı olsun ziyareti
CHP saldırıyı kınadı CHP saldırıyı kınadı
TÜMSİAD'dan destek TÜMSİAD’dan destek
CHP'den istifa yalanlaması CHP’den istifa yalanlaması
Malatya'ya teşekkür etti Malatya’ya teşekkür etti
Başarılılar diliyoruz Başarılılar diliyoruz
Önemli bir potansiyelimiz var Önemli bir potansiyelimiz var
Siyaset Haberleri

Partimizi yaşanabilir Türkiye'yi kurmak için kurduk

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Partimizi yaşanabilir, büyük Türkiye'yi, İslam birliğini kurmak için kurduk. Yeniden Refah Partimizi milletimizin büyük bir ihtiyacı olduğu için kurduk" dedi.

Fatih Erbakan geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Çarşamba günü Malatya’da partisinin düzenlediği iftar programına katılacak.

Bayram ikramiyesi 1260 TL olsun

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, bayram ikramiyelerinin 1260 TL olmasını ve her sene asgari ücrete yapılan zam oranında zam yapılmasını düzenleyen kanun teklifini TBMM’ye sundu.

Kaderine terk edilmiş

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 20 Mart’ta temeli atılan Battalgazi Devlet Hastanesi’nde 45 gündür tek bir çivi bile çakılmadığını belirterek, “Seçim öncesi şov yapanlar 45 gündür hastane temelinin yanından bile geçmiyorlar. Hastane inşaatında ne çalışan bir makine ne de işçi var. Kaderine terk edilmiş” dedi.

Kadın Kolları Ankara’da

MHP Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Selma Çiçek ve yönetimi Ankara’da bir dizi görüşmeler yaptı.

Muhtarlardan CHP’ye ziyaret

Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz ve mahalle muhtarları CHP Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanı Kiraz, her zaman muhtarlar ile omuz omuza olacaklarını belirterek, sorunları hep birlikte çözeceklerini söyledi.

Hayırlı olsun ziyareti

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan beraberindeki heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rekora plaket

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde büyükşehirlerde en yüksek ikinci oyu alan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a başarı plaketi verdi.

Acımız bir

Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, 31 Mart Yerel Seçimleri sırasında ilçede yaşanan ve 2 sandık müşahidinin öldüğü silahlı saldırı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yaşanan bu acı olay hepimizi derinden üzmüştür. Acımız birdir, bu yaşanan acı olay hiçbir siyasi partinin konusu veya davası değildir” dedi.

Ağbaba Hekimhan’da

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “31 Mart’taki gibi Türkiye’yi bölen değil, birleştiren; herkese eşit yaklaşan, her siyasi görüşün yaşamasını sağlayan anlayışımıza devam edeceğiz” dedi.

Fendoğlu’ndan bölge turizmi için hamle

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Malatya’nın Arapgir, Erzincan’ın Kemaliye ve Elazığ’ın Ağın ilçelerinin yer aldığı bölgede turizmin geliştirilmesi adına 3 ilçenin de belediye başkanı ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Türkiye’de 4 milyon 660 bin işsiz var

Saadet Partisi(SP) Malatya İl Başkanı Osman Marasalı, Türkiye’de 4 milyon 660 bin işsiz olduğunu belirterek, Türkiye’de işsizlikle mücadeleyi önemseyen ve çözüm önerisi getirecek tek partinin Saadet Partisi olduğunu söyledi.

Toplam 1185 haber.