Milletimizin duruşu nettir

Ak Parti Malatya Milletvekili ve İçişleri Komisyon üyesi Ahmet Çakır, '15 Temmuz devlet içine sızmış, ülkeyi parçalamak ve milli iradeyi yok etmek isteyen hainlere karşı, milletin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış tarihe altın harflerle yazılmış şanlı bir demokrasi zaferidir' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Milletimizin duruşu nettir
Ak Parti Malatya Milletvekili ve İçişleri Komisyon üyesi Ahmet Çakır, '15 Temmuz; devlet içine sızmış, ülkeyi parçalamak ve milli iradeyi yok etmek isteyen hainlere karşı, milletin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış tarihe altın harflerle yazılmış şanlı bir demokrasi zaferidir' dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Çakır, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ellerinde bayraklarıyla meydanlara, hava limanlarına koşan aziz milletimiz, vatanına, bayrağına ve demokrasisine olan bağlılığını bir kez daha göstermiştir. Bugüne kadar kardeşliğini, vatanını, cumhuriyetini, demokrasisini, milli ve manevi değerlerini hedef alan saldırılara canı pahasına karşı koyan Milletimizin duruşu her zaman nettir. Hiç şüphesiz o gece hainlere karşı vatanımızı, demokrasimizi savunurken can veren şehitlerimiz kalplerimizdeki mümtaz yerlerini almışlardır; gönlümüzün, başımızın tacı olmuşlardır. Bizlerde her yıl “15 Temmuz Şehitlerimizi Anma Günü'nde” cennetmekân şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizi özlemle yâd ederek onların öncülüğünde yazılan bu destanı asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz gecesi sabaha kadar aziz vatandaşımızdan, Türk Silahlı Kuvvetlerimizden ve Emniyet Teşkilatımızdan şehitlik ve gazilik şerefine nail olan kahramanlarımızı sonsuz rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hemşerilerimin ve aziz milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Garip | 15 Temmuz 2020 17:31

    Eski belediye başkanı Malatyamiza borç içinde yüzen bir Büyükşehir Belediyesi miras bıraktı,sözlerinin benim için bir kıymeti yoktur.

BUNLARA DA BAKIN