Hizmette ayrım mı yapılıyor?

Belediyelerin yapmış olduğu hizmetlerin yetersiz ve eksik bırakıldığını söyleyen Ahmet Hazar adlı vatandaş yerel yönetimlerin, hizmette ayrım yaptığını belirterek, 'Bir yıla aşkındır boş duran ve tek bir bisikletin bağlanmadığı Tevfik Temelli Caddesinin alt köşesindeki, bulunan bisiklet istasyonun neden yapıldığına anlam veremiyorum. Ama zengin kesim olan eski SSK hastanesinin oradaki bisiklet istasyonu bisikletlerle dolu, hizmette ayrım mı yapılıyor' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Hizmette ayrım mı yapılıyor?
Belediyelerin yapmış olduğu hizmetlerin yetersiz ve eksik bırakıldığını söyleyen Ahmet Hazar adlı vatandaş yerel yönetimlerin, hizmette ayrım yaptığını belirterek, "Bir yıla aşkındır boş duran ve tek bir bisikletin bağlanmadığı Tevfik Temelli Caddesinin alt köşesindeki, bulunan bisiklet istasyonun neden yapıldığına anlam veremiyorum. Ama zengin kesim olan eski SSK hastanesinin oradaki bisiklet istasyonu bisikletlerle dolu, hizmette ayrım mı yapılıyor" dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Vatandaş, belediyelerin, bir çok eksikliğe duyarsız kaldığını yapılan hizmetlerin yarım bırakıldığını ifade etti.  Vatandaşlardan Ahmet Hazar yerel yönetimlerin yaptığı hizmetlerle ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, Bir yıla aşkındır boş duran ve tek bir bisikletin bağlanmadığı Tevfik Temelli Caddesinin alt köşesinde, Viraj Apartmanın karşısında bulunan bisiklet istasyonun neden yapıldığına anlam veremiyorum. Ama zengin kesim olan eski SSK hastanesinin oradaki bisiklet istasyonu bisikletlerle dolu, belediyelere sesleniyorum, hizmette ayrım mı yapılıyor" diye konuştu.

Üst geçide asansör unutuldu mu?

Tarım Kredi Kooperatiflerinin önünde1 önce yapılan üst geçide asansör konulmanın unutulduğunu belirten Hazar,  "Çevreyolundaki üste geçide 1 yıldan fazladır asansör yapmayı unuttular, çok yaşlılar ve engelliler belediye, alışveriş merkezine veya evlerine gitmek istedikleri zaman, karşıya geçmek için Dede Korkut Parkını yaya olarak dolaşmak zorunda kalıyorlar. Defterdarlığın yanındaki çevre yolunda trambüs durağında araba tekerlerinin gittiği yerde asfalt çöktüğünden, bu bozuk yoldan dolayı trambüslerde durağa engelli vatandaşları almak için tam yanaşamıyor" şeklinde konuştu.
 

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN