Diğer

Diğer Haberleri

Arapgir’in altyapısı yenileniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Arapgir genelinde 3.6 milyon lira değerinde 55 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmalarını tamamladı.

Yüzde 40'ı tamamlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Doğu Atık su Toplama Kollektörü hattı çalışmalarının yüzde 40'lık bölümünü tamamladı.

Altyapı tamamlandı

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Pütürge’de 10.6 milyon değerindeki altyapıyı tamamladı.

Yağış etkili oldu

Malatya’da cumartesi günü aniden bastıran sağanak yağış vatandaşları hazırlıksız yakaladı. Bazı vatandaşlar yağmurdan korunaklı alanlarda bekleyerek korunurken, bazı caddelerde de su birikintileri oluştu.

Gökçe’nin acı günü

Gazeteci Rıfat Gökçe’nin annesi Halime Gökçe, geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Yatırımları inceledi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Ertan Mumcu, Doğanyol ilçesindeki altyapı yatırımlarını inceledi.

İHA’dan fotoğraf sergisi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Malatya’da İhlas Haber Ajansı (İHA)’nın katkılarıyla fotoğraf sergisi açılacak.

Arguvan'a heykel

Arguvan Belediyesi tarafından Türk ve dünya şiirinin unutulmaz ismi Nazım Hikmet’in heykeli yaptırıldı.

6 sokağa sıcak asfalt

Battalgazi Belediyesi tarafından yeni açılan imar yolları ile altyapısı yenilenen yolların asfaltlanması çalışmalarına devam edildi. Bu kapsamda Tandoğan Mahallesi’nde 4, Hacı Abdi Mahallesi’nde ise 2 olmak üzere 6 sokakta sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Sorunları birlikte çözeceğiz

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim kurulu üyeleri Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette iki kardeş ilin sorunları ve problemleri ele alındı.

Arguvan’da Sarı Bursa Buğdayı ekildi

Arguvan Belediyesine ait 150 dönümlük bir araziye Sarı Bursa Buğdayı ekildi ve hasat yapıldı. Azalan yağışlara rağmen ortalamanın üzerinde verim elde edildi.

Gece gündüz çalışıyoruz

Yeşilyurt’ta kaldırım yenileme, kilit parke taşı döşeme, çevre düzenleme ve asfalt serim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Meclisi Toplandı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısı yapıldı.

Altyapı sorunları gideriliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinin (MASKİ), Arapgir ve Arguvan ilçelerinin altyapı sorunlarının giderilmesi için yatırımlarını sürdürdüğü bildirildi.

Ambalaj atıkları çöp değil

Yeşilyurt Belediyesi, toplanan ambalaj atıklarını ayrıştırma işlemlerini kaliteli bir ortamda yapmak amacıyla temellerini attığı ‘Ambalaj Atığı Toplama Ayırma’ tesisinin çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Mumcu Yazıhan’da

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Ertan Mumcu, Yazıhan İlçesi Karasu Terfi Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Ana şebeke hattı yenileniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’nün Eski Malatya’yı besleyen Melekbaba-Alibaba depolar arası bağlantı ana isale hattı yenileme çalışmaları sürüyor.

Sülüklü göle kim bakacak!

Hekimhan İlçesi Hasançelebi, Çimenlik Mahallesi’ndeki Sülüklü göl, halk arasında dipsiz göl adıyla bilinen mesire mekânı bakımsızlıktan dolayı cazibesini yitiriyor.

19 milyon metreküp atık su arıtıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğüne bağlı tesislerde 2018 yılının ilk yarısında yaklaşık 19 milyon metreküp atık su arıtıldı.

Toplam 1963 haber.