Diğer

Diğer Haberleri

Vatandaşa büyük kolaylık

İmar Barışı’ndan faydalanmak isteyen vatandaşların kolay, hatasız ve anlaşılabilir bir şekilde başvurularını yapabilmeleri için Malatya Büyükşehir Belediyesi, gerekli belgeleri hazırlayarak Taştepe mahallesindeki hak sahiplerine teslim etti.

Partili muhtar olmaz

Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren, “Herkesin bir siyasi görüşü olur. Bizim karşı olduğumuz bazı muhtar adaylarının siyasetin gücünü arkalarına alarak seçime girmeleridir” dedi.

Mumcu Yazıhan'da

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Ertan Mumcu, Yazıhan ilçesine bağlı mahallelerin muhtarlarıyla toplantı yaptı.

Bozulan yollar asfaltlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yeşilyurt yolunun Gedik Mahallesi bölümü ile şehir merkezinde Antepli Sokakta asfaltlama çalışmaları yaptı.

Muhtarlarla toplantı

Malatya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Malatya Muhtar Dernek Başkanları ile Hürriyet Parkı içerisinde yer alan Vefa Konağı’nda aylık rutin toplantı yaptı.

Gümüşlü’ye kanalizasyon hattı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ), Arguvan ilçesi Gümüşlü Mahallesi’nde kanalizasyon hattı inşa çalışmalarına başladı.

MASKİ sorunu çözdü

Malatya'nın Darende ilçesinde Tohma Çayı'na karışan kanalizasyon suyu sorunu Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) tarafından giderildi.

Malatya Park’a 5 ödül

Malatya Park, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan Stevie Awards’dan bu yılda eli boş dönmedi.

Doğanyol yenileniyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Doğanyol ilçesinde değişim, dönüşüm, yenileme çalışmalarını tamamladı.

Bostancık’a içme suyu hattı

MASKİ tarafından Arapgir ilçesinin Bostancık Mahallesi’ne bin 400 metrelik içmesuyu hattı inşa edildi.

Arızalanan vanalar onarıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Ertan Mumcu, son 4 yılda 3 bin 869 vana yükseltme çalışması yaparak, arızalanan vanaların onarımını gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Terminalin temeli atıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile İstanbul Esenler Belediyesi iş birliğiyle yaptırılacak Pütürge İlçe Terminali'nin temeli törenle atıldı.

Pütürge’ye mobil kesimhane

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Pütürge ilçesine modern kesimhane kazandırdı.

4 kilometrelik kanalizasyon hattı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinin (MASKİ), 3 bin 950 metre kanalizasyon yeni hattı döşediği bildirildi.

Muhtar vefat etti

Yeşilyurt İlçesine bağlı Cumhuriyet Örnek Köy Mahalle muhtarı Gaffar Karakavak geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Sonbahar bakımını mutlaka yapın

Malatya Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kayısı ağaçlarında hasat sonrası yapılacak ilaçlama ve önlemler hakkında bilgiler verildi.

Tohma Çayı'na kanalizasyon karıştığı iddiası

Malatya'nın Darende ilçesinde Tohma Çayı'na kanalizasyon suyu karıştığı iddia edildi.

Hekimhan cevizi tescillendi

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde yetiştirilen ve dünyaca ünlü kaliteye sahip olan Hekimhan cevizi tescillendi.

Hayvan pazarında bayram yoğunluğu

Malatya Canlı Hayvan Pazarı'nda Kurban Bayramı yoğunluğu yaşanıyor.

Toplam 1963 haber.