Diğer

Diğer Haberleri

Vinç alınacak

Türasaş Sivas Bölge Müdürlüğü, vinç satın alacağını bildirdi.

İcradan satılık arsa

Malatya İcra Dairesi, Yeşilyurt'ta 3744 m2 arsayı icradan satacağını bildirdi.

Plent malzemesi alınacak

Elazığ Belediye Başkanlığı, asfalt üretiminde kullanılmak üzere plent malzemesi (Agrega) satın alacağını bildirdi.

Arguvan'da 23 Nisan

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın yıldönümü Malatya'nın Arguvan ilçesinde de kutlandı. Arguvan'da jandarmanın etkinliği kutlamalara damga vurdu.

23 Nisan mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 101. Yaşı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

23 Nisan mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Trafo merkezi yenilenecek

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü, trafo merkezi yenileme işinin yaptırılacağını açıkladı.

23 Nisan mesajı

Malatya Baro Başkanı Enver Han, 23 Nisan mesajında, Türk halkının büyük mücadelelerle kazandığı egemenlik hakkının 23 Nisan nedeniyle büyük önem taşıdığını bildirdi.

23 Nisan mesajı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

23 Nisan mesajı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 101. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını nedeniyle yayımladığı mesajında, '23 Nisan 1920, milli iradeyi her türlü gücün üstünde tutan milletimiz için, milli iradenin dışında ve üstünde hiçbir gücün, hiçbir yönetimin, hiçbir vesayetin tanınmayacağının ilanıdır' ifadeleri yer aldı.

23 Nisan mesajı

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayıp, 'Milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve yüce meclisimizin açılış yıldönümünü kutluyor, tüm çocuklarımıza sevgiler sunuyorum' dedi.

23 Nisan mesajı

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayarak, 23 NisanTürk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir' ifadelerini kullandı.

23 Nisan mesajı

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) kuruluşunun 101'inci yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Güder, '23 Nisan, egemenliğin kayıtsız-şartsız millete ait olduğunun tarihe silinmez bir kayıt olarak geçtiği gündür' dedi.

Güç kaynağı tesisatı yaptırılacak

BOTAŞ Tedarik Ve Sözleşmeler Daire Başkanlığı, kesintisiz güç kaynağı tesisatı işleri yaptırılacağını açıkladı.

Çapalama hizmeti alınacak

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü, fidan çapalama hizmeti alacağını bildirdi.

Birlikten yanayız

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek Cemiyet Başkanı Vahap Güner, Yönetim Kurulu üyeleri ve gazetecilerle bir araya geldi.

İhata inşaatı yaptırılacak

TCDD 5. Bölge Müdürlüğü, ihata inşaatı yaptırılacağını bildirdi.

Pay alma çabası

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Avrupa Birliği projelerine katılmanın önemine değinerek, 'Ufuk Avrupa ve ERA projeleri, Avrupa Birliği ve Avrupa Birliğine üye olmayı hedefleyen 44 ülkeyi kapsayan, neredeyse 100 milyar euroya yakın bir bütçe sağlayan projedir. İnönü Üniversitesi olarak hedefimiz bu projeden pay almaktır' dedi.

İcradan satılık tarla

Malatya 1. Sulh Hukuk Mahkemesi, Kale Kıyıcak Mahallesindeki 1422 m² tarlayı mahkemeden satacağını bildirdi.

Toplam 1960 haber.