Dereceye girenler ödüllendirildi 

Türkiye Diyanet Vakfı'nın katkılarıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen 'göç ve aile' konulu resim yarışmasında Malatya'da dereceye girenler Malatya İl Müftüsü Veysel Işıldar,  tarafından ödüllendirildi. 

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Dereceye girenler ödüllendirildi 
Türkiye Diyanet Vakfı’nın katkılarıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen “göç ve aile” konulu resim yarışmasında Malatya'da dereceye girenler Malatya İl Müftüsü Veysel Işıldar,  tarafından ödüllendirildi. 
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Türkiye Diyanet Vakfı’nın katkılarıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen “göç ve aile” konulu resim yarışmasının Malatya birincisi belli oldu. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye Diyanet Vakfı’nın katkılarıyla göçmenler hakkında toplumsal farkındalığın artırılmasına ve göçmenler ile toplumumuz arasındaki sosyal uyuma katkıda bulunmak, toplumumuzda ve göçmenler arasında “göç-göçmenlik” ve “aile” kurumuna ilişkin farkındalık oluşturmak amacıyla ülkemiz genelinde düzenlenen "Göç ve Aile" temalı resim yarışmasının Malatya sonuçları belli oldu. Dereceye giren resimlerin sahiplerine, İl Müftüsü Veysel Işıldar tarafından ödülleri takdim edildi. Birinci Elif Şüheda Küçük 250 TL, ikinci Kübra Gökalp 150 TL, üçüncü Betül Gökdaş ise 100 TL para ödülü yayınlarından çeşitli kitaplarla ödüllendirildi.
 

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN