Birçok hizmet yaptık

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, 'Hem hizmet belediyeciliği kapsamında hem de fiziksel belediyeciliği kapsamında çalışmalarımız oldu. Kültür ve sosyal belediyecilikte de güzel çabalar gösterip, hizmetler yaptık. Yeni dönemde de gönül belediyeciliğiyle bu hizmetlerimizi daha güçlendirip, güzelleştirip, her bir hemşerimize tek tek ulaşacağız' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Birçok hizmet yaptık
Yeşilyurt Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, "Hem hizmet belediyeciliği kapsamında hem de fiziksel belediyeciliği kapsamında çalışmalarımız oldu. Kültür ve sosyal belediyecilikte de güzel çabalar gösterip, hizmetler yaptık. Yeni dönemde de gönül belediyeciliğiyle bu hizmetlerimizi daha güçlendirip, güzelleştirip, her bir hemşerimize tek tek ulaşacağız" dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Çınar, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte Gündüzbey'de vatandaşlarla bir araya geldi. Çınar, Gündüzbey Mahallesi'nde Yeşilyurt Belediyesi olarak birçok çalışma yaptıklarını kaydederek, Gündüzbeylilerle birçok projeler ürettiklerini dile getirdi. Yeşilyurt'un büyümesi ve gelişmesi adına önemli çalışmalar yaptıklarını anlatan Çınar, Gündüzbey'in de kendisini iyi yerlerde yer edinmesi adına çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Çınar, 31 Mart'ta Türkiye'nin önemli bir seçime gideceğini ifade ederek, "31 Mart'ta yerel seçime gidiyoruz. Yerel seçimle birlikte ülkemiz ve ilimizde beş yıl boyunca hizmet edecek olan yerel yönetimler yeniden oluşturuluyor. Başkanlıklar, meclisler, meclis karar organları tekrardan teşkil edilecek. Geçmiş dönemde memleketimiz için güzel çalışmalar yaptık. Hem hizmet belediyeciliği kapsamında hem de fiziksel belediyeciliği kapsamında çalışmalarımız oldu. Kültür ve sosyal belediyecilikte de güzel çabalar gösterip, hizmetler yaptık. Yeni dönemde de gönül belediyeciliğiyle bu hizmetlerimizi daha güçlendirip, güzelleştirip, her bir hemşerimize tek tek ulaşacağız" dedi. AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise Yeşilyurt'un 330 bin nüfuslu bir ilçe, Malatya'nın da büyükşehir olmasıyla birlikte hizmetlerin her birini vatandaşlarla buluşturduklarını kaydetti. Malatya'ya 20 katrilyonluk yatırım getirdiklerini ifade eden Çalık, önemli hizmetler yaptıklarını anlattı. Milletvekili Çalık, 31 Mart'ta Türkiye ve Malatya üzerinde oyun oynamak isteyenlere Gündüzbeylilerin en güzel cevabı vererek, Yeşilyurt'a Mehmet Çınar'ı başkan seçeceklerini söyledi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN