Önemli bir seçim var

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 'PKK'sıyla, FETÖ'süyle, DEAŞ'ıyla, PYD'siyle, YPG'siyle terör örgütlerinin uzantılarına karşı en yürekli duruşu sergileyen benim bölgemin insanı, Bingöllü kardeşlerime teşekkür ediyorum. Terör örgütlerine karşı dimdik durdunuz. Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti'nin yanında durdunuz. 31 Mart'ta çok önemli bir seçim var. Bu seçimde bir kez daha tekrar Cumhur İttifakı'yla birlikte AK Parti'nin ve cumhurbaşkanımızın yanında yer alacaksınız' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Önemli bir seçim var
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "PKK'sıyla, FETÖ'süyle, DEAŞ'ıyla, PYD'siyle, YPG'siyle terör örgütlerinin uzantılarına karşı en yürekli duruşu sergileyen benim bölgemin insanı, Bingöllü kardeşlerime teşekkür ediyorum. Terör örgütlerine karşı dimdik durdunuz. Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti'nin yanında durdunuz. 31 Mart'ta çok önemli bir seçim var. Bu seçimde bir kez daha tekrar Cumhur İttifakı'yla birlikte AK Parti'nin ve cumhurbaşkanımızın yanında yer alacaksınız" dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Malatya'daki ziyaret ve temaslarını sürdüren Çalık, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı programına katıldı. Düzenlenen etkinlikte konuşan Çalık, "2002'de sağlıktaki memnuniyet yüzde 46'dan bugün yüzde 74'e çıktıysa bunun fiziki şartların iyileştirmesi olduğu kadar hekimlerimizin katkısı oldukça büyüktür. Sağlıkta yüzde 74'lere çıkmış bir memnuniyet var. Bu memnuniyeti sağlayan sağlıkçılarımızla ilgili Türkiye'de ilk kez yıpranma payını çıkarttık. Bunun üzerine başka bir pozitif ayrımcılık yaparak tıp ve diş hekimlerine emeklilikte de bu katkıyı vermeye devam ettik" dedi. Çalık daha sonra Çevre Gönülleri Platformu Üyeleriyle bir araya gelerek, çevre hakkında önemli bilgiler paylaştı. Çalık ardından Bingöllüler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti. Milletvekili Çalık, Bingöllülerin zor zamanların adamları olduğunu ifade ederek, "Kolayı herkes yapar ama zoru Bingöllüler yapar. Biz, 7 Haziran'da Bingöllülerin nasıl sapasağlam durduğunu gördük. 7 Haziran'da terör örgütleriyle payandalık eden siyasi partilerin karşısında Bingöllü hemşerilerim sapasağlam, dimdik durdu. Siz hep Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında yer aldınız. AK Parti'nin yanında yer aldınız. Türkiye'de milli ve yerli duran partinin ve onun liderinin yanında yer aldınız. Bingöl'de tarih yazdınız, Türkiye'nin birincisi oldunuz. Malatya'da tarih yazarken de onun altına Bingöllü kardeşlerim imza attınız" dedi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN