Belediyeler örnek alsın

Malatya Emlak Komisyoncuları Odası tarafından ihtiyaç sahibi çocuklara, canlı derslere katılım sağlamaları adına 5 adet tablet dağıtıldı. Malatya Emlak Komisyoncular Odası Başkanı Ali Özgül, STK ve belediyelere çağrıda bulunarak, 'STK ve belediyeler örnek olmak istedik. Burada amacımız kimseyi rencide etmek değil, geleceğimiz olan çocuklarımıza yardımcı olmak, ihtiyaçlarını karşılamak' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Belediyeler örnek alsın
Malatya Emlak Komisyoncuları Odası tarafından ihtiyaç sahibi çocuklara, canlı derslere katılım sağlamaları adına 5 adet tablet dağıtıldı. Malatya Emlak Komisyoncular Odası Başkanı Ali Özgül, STK ve belediyelere çağrıda bulunarak, "STK ve belediyeler örnek olmak istedik. Burada amacımız kimseyi rencide etmek değil, geleceğimiz olan çocuklarımıza yardımcı olmak, ihtiyaçlarını karşılamak" dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Malatya Emlak Komisyoncuları Odası, yardıma muhtaç öğrencilere 5 adet tablet bağışında bulundu. Tablet dağıtımı sırasında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Malatya Emlak Komisyoncular Odası Başkanı Ali Özgül, birçok öğrencinin tablet eksiğinin olduğunu vurgulayarak, STK ve belediyelere çağrıda bulundu. Özgül, "Böyle bir kampanya yapmamızın amacı diğer STK ve belediyeler örnek olmasını istedik. Burada amacımız kimseyi rencide etmek değil, geleceğimiz olan çocuklarımıza yardımcı olmak, ihtiyaçlarını karşılamak. Milli Eğitim Müdürlüğü'nden edindiğimiz bilgiye göre 'tablette büyük bir açığın olduğu' yönünde. Burada ben tüm kamuoyuna, STK'larımıza, belediyelerimize çağrıda bulunuyor ve bu tür kampanyaları arttırarak devam ettirsinler. Çocuklarımızın tablet ihtiyaçlarını karşılamalarını rica ediyorum. Ayrıca bu kampanyamıza oda üyelerimizin büyük katkıları olmuştur. Malumunuz inşaat sektörü pandemiden dolayı sıkıntı içerisinde. Bu sıkıntılara rağmen yine odamız esnafları çocuklarımıza yardım eli uzattı. Buradan destekte bulunan oda üyelerimize çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN