Yapılan hizmetler gurur verici

Bir dizi açılış için Pütürge'ye giden AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, burada yaptığı açıklamada, devletin 24 Ocak depreminin ardından sefer olarak Pütürge'yi baştan aşağı yenilediğini söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Pütürge'de yeni Belediye Hizmet Binası, Güneş Enerji Santrali ile Öğretmenevi ve Halk Eğitim Merkezi'nin açılış töreninde konuşan Tüfenkci, yapılan hizmetlerin gurur verici olduğunu ifade etti. Pütürgelilere verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Tüfenkci, "Pütürge'miz zorlu bir süreci geride bıraktı. 24 Ocak depreminin ilk dakikalarından itibaren Devletimizin şevkat eli Pütürge'mizin üzerinde oldu. Bugün gelinen nokta itibariyle gurur verici bir tablo var ortada. Deprem konutlarımız tamamlandı, hemşehrilerimiz yavaş yavaş sıcak yuvalarında oturmaya başladı. Bunun yanında halkımızın hizmetine sunmak için kamu binaları ve sosyal alanları da hizmete almaya başladık. Burada bunun en güzel örneği bugün temelini attığımız yeni Belediye Hizmet Binası ile Öğretmenevi ve Halk Eğitim Merkezi. İnşallah buralar da hızlı bir şekilde tamamlanıp Pütürge'mizin yeni yüzüne farklı bir güzellik katacak. Bu anlamda başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi. Tüfenkci, ülke olarak yaşanılan ekonomik sürecin izlenen doğru politikalar sayesinde kısa sürede atlatılacağını da belirterek, şunları söyledi: "Ekonomik tabloya bakıldığında özellikle döviz göstergeleri reel rakamlarla uyuşmuyor. Tabi pandemi sürecinin etkileri de tüm dünyada olduğu gibi emtia fiyatlarında dengesizliklere neden oluyor. İnsanlarımız şuna inansın, bu tabloyu düzeltecek yine AK Parti'dir." 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Pütürgeli | 28 Kasım 2021 01:02

    Ne hizmeti 2 senedir milet bekliyor halan yarım yamalak evler bi bitmedi bide bedava vermiyorsun 240 bin lira para yazdınız neyin hizmeti rezillik desen inanırız geç bunları söylediğinizi kendiniz inanıyormusunuz

BUNLARA DA BAKIN