Video konferansla bayramlaşma

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Teşkilatlıları ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Video konferansla bayramlaşma
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Teşkilatlıları ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Cumhurbaşkanı Erdoğan bayramlaşma konuşmasında, “Filistin topraklarında özellikle Kudüs'te yıllardır devam eden ramazan ayının son günlerinde ise iyice yoğunlaşan saldırılar nedeniyle bayrama buruk girdik. Dertliyiz, derdimiz var. Gücü sadece masum sabilere, biçare kadınlara, mazlumlara yeten terör devleti İsrail'in zalimlikleri karşısında hem üzüntülü hem öfkeliyiz. Türkiye'nin bu konudaki tavrı tamamen ilkeseldir. Dün Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ'ı ve işgal altındaki topraklarını kurtarma mücadelesini hangi şevkle desteklemişsek, bugün Kudüs'te ve Filistin şehirlerinde yaşanan zulme karşı da aynı hissiyatla harekete geçiyoruz.” İfadelerini kaydetti. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleşen video konferansta Sayın Cumhurbaşkanımız ve değerli teşkilatımızla bayramlaştık. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi daim kılsın inşallah.” dedi. 

AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ise yaptığı açıklama da, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Kadroların AK Temsilcileri, AK Parti Teşkilatlarımız ile Bayramlaşma Programını Video Konferans yöntemiyle gerçekleştirdik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi. Haber-Foto: Burhan Karaduman

Haber Merkezi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN