Vali gençlerle camide

Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Valiliğinin koordinesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Müftülüğünün organize ettiği, 'Gençlik Sabah Namazında Buluşuyor' etkinliği kapsamında gençlerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Vali gençlerle camide
Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Valiliğinin koordinesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Müftülüğünün organize ettiği, “Gençlik Sabah Namazında Buluşuyor” etkinliği kapsamında gençlerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Takva Cami’deki programa Vali Aydın Baruş, İl Müftüsü Ümit Çimen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, çocuklar, gençler ve vatandaşlar katıldı. Gençlik sabah namazında buluşuyor programında, Kur’an-ı Kerim tilaveti sonrasında gençlerle birlikte namaz kılındı ve dualar edildi. İl Müftüsü Ümit Çimen, iyi bir insan ve iyi bir mümin olmanın yollarını anlatıp öğütlerde bulundu. Sabah namazının akabinde Takva Cami çıkışında sıcak çorba sırasına giren Vali Baruş, bir süre gençlerle sohbet etmesinin ardından bu buluşmada emeği geçenlere teşekkür etti. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN