Spor salonu onarıldı

Malatya'da yıllardır spor müsabakaların büyük bir yükünü kaldıran Yeşiltepe Spor Salonu pandemi sürecinde değerlendirilip onarıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Spor salonu onarıldı
Malatya’da yıllardır spor müsabakaların büyük bir yükünü kaldıran Yeşiltepe Spor Salonu pandemi sürecinde değerlendirilip onarıldı.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Yeşiltepe bölgesinde bulunan spor kompleksinin içinde yer alan Yeşiltepe Spor Salonunun bakım ve onarım işleri tamamlandı. Yapılan onarım ile ilgili bir açıklama yapan Gençlik ve spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan, ‘’Yeşiltepe Spor Kompleksimizde bulunan Yeşiltepe Spor Salonu yıllardır spor müsabakaların büyük bir yükünü alıyordu. Özellikle okul spor müsabakalarımız bu salonumuzda oynanıyordu. Yaşanan pandemi sürecini değerlendirerek Yeşiltepe Spor Salonumuzu bakıma aldık. Salonumuzda çatı, zemin kaplaması, soyunma odaları, İç dış duvarlar, kapılar, PVC ve demir doğramalar yenilendi kısacası tepeden tırnağa elden geçen salonumuz pandemi sonrasında Yeşiltepe bölgesindeki vatandaşlarımız ve sporcularımız için hazır hale gelmiştir’’ dedi. 

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN