'Şifa paketleri' hazırlandı

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanlığı, koronavirüs tedavisi gören hastalara şifa olması niyetiyle, bu süreçte vatandaşların morallerini yüksek tutmak ve yanlarında olduklarını hissettirmek amacıyla şifa paketleri hazırladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım, koronavirüs tedavisi gören hastalara şifa olması niyetiyle ve bu süreçte parti olarak vatandaşların morallerini yüksek tutmak ve yanlarında olduklarını hissettirmek amacıyla Şifa Paketleri hazırladıklarını söyledi. Bu şifa paketlerini hastalara ulaştırmaya başlayacaklarını anlatan Yıldırım, "Bu süreçte bağışıklık sistemini güçlü tutmak çok önemli. Bizler de halkımızın bağışıklık sistemini güçlü tutacak doğal ürünleri bu şifa paketlerimizin içine yanında Sirke, Adaçayı, Kuşburnu, Sumak, El dezenfektanı, maske gibi malzemeler koyduk. İnşallah tespit ettiğimiz evlere bu paketlerimizi ulaştıracağız" dedi.

Bu hastalığı hep birlikte atlatacağız

Yıldırım, ayrıca hazırlanan paketlerin içerisine bir mektup bıraktı. Mektupta vatandaşlara selam ederek yanlarında olduklarını belirtti.  Mektupta şu ifadeler yer aldı; "Çok kıymetli hemşehrim; Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü gün geçtikçe artıyor. Ancak bu hastalık alacağımız tedbirlerden asla daha güçlü değildir. Bu hastalığı hep birlikte atlatacağız, sağlıklı günlere tekrar döneceğiz. Bu süreçte en önemli olan şey bağışıklık sistemimizi güçlü tutmaktır. Bir siyasi parti il başkanı sıfatımın yanında bir Gıda Mühendisi olarak söylemek isterim ki; bu süreçte C ve D vitamini almak vücut direncini Allah'ın izniyle arttıracaktır. Bu gerçekler ışığında bizler de sizlerin bu süreci sağlık ve afiyetle atlatmanız adına naçizane bir "Şifa Paketi" hazırladık. Bu paketteki ürünleri afiyetle kullanınız. Bu süreci hep birlikte sevgiyle atlatacağız, güvenle atlatacağız, sağlıklı günlere hep birlikte tekrar kavuşacağız. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin ise gözlerinden öperim. Kalın sağlıcakla." 
 

Haber Merkezi

Yusuf Cici

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN