Projelere oy verin

İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Cem Parlak, 31 Mart'ta oy kullanacak seçmenlere çağrıda bulunarak, 'Sandık başına giderek tercihinizi yapın, partiye değil projelere oy verin' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Projelere oy verin
İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Cem Parlak, 31 Mart’ta oy kullanacak seçmenlere çağrıda bulunarak, "Sandık başına giderek tercihinizi yapın, partiye değil projelere oy verin” dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

31 Mart yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine ara vermeden devam eden İYİ Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Cem Parlak, partisinin Parti Kale Belediye Başkan Adayı Adil Geyik’in seçim bürosunun açılışına katıldı. Açılış öncesi Kale ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Parlak, yerel seçimlerin önemine değinerek “Sandık başına giderek tercihinizi yapın. Partiye değil projelere oy verin” ifadelerine yer verdi. Seçim ofisinin açılışında da konuşan Parlak, “Görüyoruz ki, Kale ilçemiz kararını vermiş. Ülkemizde yaşanan sorunları görüyoruz. Şimdi size soruyorum arkadaşlar. Türkiye’de kriz var mı yok mu? İktidar partisine baktığımız zaman her şey yolunda diyorlar, peki her şey yolunda ise kriz neden var. Vatandaşlarımızın evinde soğan, patates, patlıcan girmiyor. Kriz var bunu kabul edin. Dünyaya kayısı ihracat eden Malatya’nın kayısısı ne yazık ki sahipsiz, tarım sahipsiz, şehrimizin değerlerine sahip çıkmıyorlar. Size soruyorum, 16 yıldır iktidar olan AK Parti Malatya’mıza ne kazandırdı. Malatya merkezi gezdiğimiz zaman her yerde boy boy afişleri var peki bunların reklam parasını kim ödüyor. Vatandaş olarak senin benim cebimden çıkıyor. AK Parti’den başka hangi siyasi partinin reklamı ve afişleri var? Bizler İYİ Parti olarak kapı kapı gezerek vatandaşlarımıza projelerimizi anlatacağız” ifadelerini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN