OSB'de neler oluyor

Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde 13 Ağustos'ta yapılacak toplantıda, halen başkan yardımcısı olan TSO Başkanı Oğuzhan Sadıkoğlu'nun, yerine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın seçilmesi için bir takım planlamaların yapıldığı iddia ediliyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
OSB'de neler oluyor
Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde 13 Ağustos’ta yapılacak toplantıda, halen başkan yardımcısı olan TSO Başkanı Oğuzhan Sadıkoğlu’nun, yerine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın seçilmesi için bir takım planlamaların yapıldığı iddia ediliyor.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Bugüne kadar ki teamüllerle ters düşen bu planın kim tarafından organize edildiği merak konusu oldu. TSO Başkanı seçildikten sonra Malatya’nın sanayisinin gelişmesi için büyük gayretler gösteren Oğuzhan Sadıkoğlu’nun, 1. Organize sanayi bölgesinden uzaklaştırılması girişininim altında yatan sebepleri merak eden sanayiciler, Cuma günkü toplantının kamuoyu tarafından dikkatli bir şekilde takip edilmesini istediler. 18 ay boyunca, 1.Organize Sanayi Yönetim kurulu toplantılarına katılmayan, kararları makamında imzalayan Selahattin Gürkan’ın başkan yardımcısı yapılarak neyin amaçlandığı henüz bilinmiyor. Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız TSO Başkanı Oğuzhan Sadıkoğlu,” Böyle duyumlar bize de geliyor. Ancak bu olaya ihtimal vermiyoruz. Toplantı 13 Ağustos’ta yapılacak. Bu konuyla ilgili çok konuşmak istemiyorum. Biz Organize sanayi bölgesi için aralıksız çalışıyoruz. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Şimdi gözler 13 Ağustos Cuma günü yapılacak olan toplantıya çevrildi. 

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN