Nefes kesen kovalamaca

Nefes kesen kovalamaca çıkmaz yolun duvarında bitti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Nefes kesen kovalamaca
Nefes kesen kovalamaca çıkmaz yolun duvarında bitti.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Malatya’da polis ekibi ile şüpheli araç arasında nefes kesen kovalamaca yaşandı. 

Yeşilyurt ilçesinde Fahri Kayahan Bulvarı üzerinde polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücü uzun süre kaçtı. 

Polis ile kaçan iki kişinin bulunduğu şüpheli araç arasında yaşanan kovalamaca; Fahri Kayahan Bulvarı, Paşaköşkü İsmet Paşa Caddesi, Yavuz Selim Mahallesi Karagöz Caddesi ve Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde TOKİ 1-1 konutlarının bulunduğu bölgede sona erdi. 

Kovalamaca esnasında şüpheli 44 FB 8.. plakalı şüpheli araç, kaçarken Paşaköşkü İsmet Paşa Caddesi üzerinde ekip aracına da çarptı. 

Peşlerini bırakmayan sivil ekip otosundan kurtulamayan şüpheliler, TOKİ 1+1 konutlarının yanında ara sokağa dalınca karşılarına duvar çıktı ve çıkmaz sokağa girdiklerini anladılar. Ekip araçları arkalarında olunca geri gidemeyen şüpheliler otomobili bırakarak yokuş aşağı koşmaya başladılar. Ekip aracındaki sivil polislerde peşlerinde koştu ve kovalamaca sonunda 2 şüpheliyi yakaladı. Kovalamaca esnasında polisler havaya uyarı ateşi de açtılar. Kovalamaca esnasında bir polisin kollarında ve dizinde hafif yaralandığı görüldü.  

2 şüphelinin ehliyetsiz oldukları için kaçtıklarını ileri sürdükleri öğrenildi. 

Kovalamaca esansında şüpheli aracı takip eden sivil ekip de bulunan polislerin sakinliği, olaya hakimiyeti ve müdahalesi takdir topladı. Şüphelilerin sabıkalı oldukları öğrenildi. Başlatılan soruşturma sürüyor.

Haber-Foto: Burhan Karaduman

Haber Merkezi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN