Minia Kudüs tırı Malatya'da

Yetimler Vakfı ve Filistin Vakfı'nın iş birliği ile hazırlanan Mescid-i Aksa maketini taşıyan Minia Kudüs tırı bugün boyunca Malatya'da olacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Minia Kudüs tırı Malatya'da
Yetimler Vakfı ve Filistin Vakfı'nın iş birliği ile hazırlanan Mescid-i Aksa maketini taşıyan Minia Kudüs tırı bugün boyunca Malatya’da olacak.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Kudüs ve Mescid-i Aksa davasını gönüllerde diri tutmak için Yetimler Vakfı ve Filistin Vakfı'nın iş birliği ile organize edilen program kapsamında, startı İstanbul'da verilen Mescid-i Aksa maketini taşıyan Minia Kudüs tırı birçok ilden sonra yarın Malatya’ya geliyor. Yeni Camii Meydanında (Soykan Meydanı) sergilenecek maket, 17 Temmuz’da halkın ziyaretine açık tutulacak. Sabah 10.00 ile akşam 22.00 saatleri arasından halkın ziyaretine açık olacak Minia Kudüs tırı, gittiği şehirlerde büyük ilgi ile karşılanıyor. Kudüs ve Mescid-i Aksa'nın her zaman Müslümanların gündeminde olması gerektiğini, Kudüs ruhunu yaşatmak için böyle aktivitelerin yıl boyu devam edeceğini belirten Yetimler Vakfı Malatya Temsilcisi Erkan Dönmez, tüm Malatyalıları Minia Kudüs tırını ziyaret etmeye davet etti. 

İLKHA

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN