Merkeze yakın olsun

Malatya Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Ali Özgül, Malatya Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nün merkeze yakın bir yerde hizmet vermesini istedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Merkeze yakın olsun
Malatya Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Ali Özgül, Malatya Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nün merkeze yakın bir yerde hizmet vermesini istedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Özgül, yaklaşık 5 yıldır MAŞTİ civarındaki kiralık bir binada hizmet veren müdürlük binasının hem vatandaşlar, hem de emlak işleri ile uğraşan esnafın, uzaklıktan dolayı şikâyetçi olduğunu belirterek, vatandaşın mağdur olduğunu ifade etti. Cengiz Topel Cadde’sinde yapımı süren yeni hizmet binası İnşaatının hızlandırılması yeklilerden talep eden Özgül, “Vatandaş ve emlakçılar tapu hizmet binasının yerinden memnun değil. Çok büyük zaman kaybı ve aşırı maddi külfetler getirdiğini belirtmek istiyorum. Ben Valimizden bu konuyla ilgilenmesini talep ediyorum. Cengiz Topel Caddesindeki üzerindeki mülkiyeti Tapu Kadastro Müdürlüğüne ait olan binanın acilen bitirilmesi gerektiğini ifade etmek istiyorum. Bitirince buraya taşınsın bir an önce bitirilmesinde fayda var” diye konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN