Laf söyleme yarışı

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, AK Parti Malatya milletvekillerinin Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerine tepki göstererek, 'Biz isteriz ki yalakalık yapmakta yarışacaklarına, hizmeti getirme noktasında, halkın sorunlarını çözme noktasında bir yarış içerisinde olsunlar' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Laf söyleme yarışı
CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, AK Parti Malatya milletvekillerinin Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirilerine tepki göstererek, "Biz isteriz ki yalakalık yapmakta yarışacaklarına, hizmeti getirme noktasında, halkın sorunlarını çözme noktasında bir yarış içerisinde olsunlar" dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, son günlerde AK Parti Malatya milletvekillerinin Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirilerine çok sert şekilde cevap verdi. Kiraz, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Son günlerde görüyoruz ki AKP’nin milletvekilleri, yöneticileri, yandaş kanalları, trolleri bir bütün halinde işi gücü bırakmış, Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve onun Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir saldırı yürütüyorlar. Bizler bu saldırıların nedenini çok iyi biliyoruz. Bunun birinci nedeni elbette ki hiçbir soruna çözüm bulamayarak kendi sonunu hazırlayan ve gidişini hızlandıran iktidarın panik içindeki davranışları olduğu gerçeği, ikinci nedeni bunun karşısında yükselen değerin halkın yaşadığı bütün sorunları yerinde tespit eden, gündeme getiren ve emin adımlarla iktidara yürüyen Cumhuriyet Halk Partisi’nin yükselişi karşısındaki çaresizlikleri. Bir diğer nedeni de AKP’nin genel başkanına yalakalık olsun diye bir şeyin doğruluğuna, yanlışlığına bakmadan Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve onun Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na laf söyleme yarışı. Tam da bu noktada görüyoruz ki yalakalıkta AKP Malatya milletvekilleri en ön saflarda ve birbiriyle yarışır vaziyetteler. Malatya’nın sorunları karşısında halkın içinde bulunduğu ekonomik bunalım noktasında bugüne kadar tek kelime etmeyen AKP Malatya milletvekilleri konu CHP ve onun Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olunca yalan yanlış cümlelerle bülbül gibi şakımaya başlıyorlar. Biz isteriz ki yalakalık yapmakta yarışacaklarına, hizmeti getirme noktasında, halkın sorunlarını çözme noktasında bir yarış içerisinde olsunlar" dedi. 

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN