Laf değil hizmet üreteceğiz

Yeniden Refah Partisi 1'inci Olağan Kongresini değerlendiren Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım, ülkemizin, milletimizin, ümmetin ve insanlığın geleceğinin burada olduğunu belirterek, 'Laf değil hizmet üretmek için gecemizi gündüzümüze katarak canla, başla çalışmaya devam edeceğiz' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi 1'inci Olağan Kongresiyle ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Bilal Yıldırım, kongrenin on binlerce partilinin katılımıyla büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştiğini söyledi.

Malatya'dan rekor sayıda katılım sağladık 

Kongrenin yapılacağının duyurulmasıyla birlikte teşkilat olarak hazırlıklara başladıklarını ifade eden Yıldırım, “Tüm il ve ilçe teşkilatlarımız büyük bir heyecanla çalışmaya başladı. Kapı kapı gezdik. Tüm esnaflarımızı ziyaret ettik. Şehrimizin tüm görünür alanlarını billboard, afiş, pankartlardan oluşan duyuru görsellerimizle süsledik. Binlerce el ilanı dağıttık. Halkımızın bu heyecanı bizlerle birlikte yaşayabilmesi için ulaşımı ücretsiz yaptık. Ve şehrimizden rekor sayıda bir katılım sağladık. Tüm bu süreçte gecesini gündüzüne katarak muhteşem bir azim ve inançla çalışan il yönetimi, ilçe yönetimi, gençlik kolları ve hanım kollarımıza tek tek teşekkür ederim. Kongremizin salonları patlatırcasına, böylesine büyük bir heyecanla gerçekleşmesini sağlayan aziz milletimizi saygıyla selamlıyorum. Bugün iktidar partisinin dahi yoklama almadan yapamayacağı bir programı uygulanan ağır medya ambargosuna ve karartmaya rağmen millet olarak elini taşın altına koyarak Yeniden Refah Partisi ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a karşı hissettiği sevginin, duyduğu güvenin, beslediği ümidin bir göstergesi olarak kabul ediyoruz" diye konuştu.

Herkesin ulaşabileceği bir adalet çok yakın

Yıldırım, kongrede, Türkiye’nin aydınlık geleceğini gördüğünü ifade ederek, “Bu kongremizde gördüğümüz, herkesin Refah içinde yaşadığı Türkiye’nin artık çok yakın olduğudur. Bu kongremizde gördüğümüz, herkesin ulaşabileceği bir adaletin çok yakın olduğudur. Bu kongremizde gördüğümüz, çocuklarımızın gençlerimizin geleceğinin bu günden çok daha güzel olacağıdır. Bu kongremizde gördüğümüz, ülkemizin kaynaklarının değerlendirilmesi ile elde edilen kaynakların milletimize adil olarak paylaştırılmasıyla Yeniden Büyük Türkiye’yi çok yakında kuracağımızdır. Bu kongremizde gördüğümüz, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan liderliğinde hepimiz için güzel bir geleceğin burada olduğudur. Bu kongremizde gördüğümüz, ülkemizin, milletimizin, ümmetin ve insanlığın geleceğinin burada olduğudur. Tüm halkımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum. ‘Milletimiz İçin Biz Varız’ diyerek, ‘Burada Gelecek Var’ diyerek laf değil hizmet üretmek için gecemizi gündüzümüze katarak canla, başla çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu. 
 

Haber Merkezi

Yusuf Cici

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN