Köpekler toplansın

Malatya'da bir kadının çok sayıda sokak köpeğinin saldırısına uğrayarak yaralanması güvenlik kamerasına yansıdı. Yaralanan Saime Yeşil, 'Vatandaşlar olmasaydı köpekler beni parçalayacaklardı' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Köpekler toplansın
Malatya'da bir kadının çok sayıda sokak köpeğinin saldırısına uğrayarak yaralanması güvenlik kamerasına yansıdı. Yaralanan Saime Yeşil, "Vatandaşlar olmasaydı köpekler beni parçalayacaklardı" dedi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Alınan bilgiye göre, Yeşilyurt ilçesinde ikamet eden 3 çocuk annesi Saime Yeşil (42), 5 Şubat'ta çocuğunun kitaplarını almak için okula gittiği esnada sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtulan Yeşil, hastaneye kaldırıldı. Tedavisinin ardından taburcu edilen kadının saldırıya uğrama anı ise çevredeki bir güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntülerde, sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan Yeşil'in yere düştüğü, daha sonra ise çok sayıda vatandaşın kadının yardımına koştuğu yer aldı. 

Vatandaşlar olmasaydı köpekler beni parçalayacaklardı

Olay anında yaşadıklarını gazetecilere anlatan Saime Yeşil, köpekleri ilk anda fark etmediğini söyledi. "Köpekler birden üzerime geldi, kaçmaya çalıştığım esnada biri kafamdan biri paçamdan biri sırtımdan ısırdı." diyen Yeşil, şöyle devam etti: "Üç defa kalktım beni yeniden düşürdüler. Köpeklerle boğuştum, 'İmdat imdat' diye bağırdım, çığlık attım. Vatandaşlar olmasaydı köpekler beni parçalayacaklardı. Evime 200 metre mesafede yaşandı. Beni kurtardılar, bacaklarım, sırtım ve kafamı köpekler ısırdı, psikolojim bozuldu. Bir hafta boyunca hastaneye gidip geleceğim. Dışarı çıkmaya korkuyorum, köpeklerin toplanmasını istiyoruz." Yeşil, daha önce kızına da köpeklerin saldırdığını, onun da bir vatandaşın yardımıyla kurtulduğunu sözlerine ekledi. 
 

Anadolu Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • AYDIN | 10 Şubat 2021 12:46

    Belediye diyor ki biz o köpekleri aşıladık.Kimse korkmasın.

  • Ya hayy | 09 Şubat 2021 22:18

    Beledyecileri bu konu hakkında sahaya davet ediyorum nasılki temizliği alt yapisi ve güvenligi ile mesul ise bu ipi kopuk köpekleri toplamakta gorevidir.hz ömerin dediği gibi bir koyun nil nehrinde boğulup ölürse ömer bu bu olaydan mesuldur.şehiri bu 2 ayaklalilardan arindirin.rica etmiyorum

BUNLARA DA BAKIN