Kızılay'a ziyaret

Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mustafa Canbay, İl başkan Yardımcıları Hamza Paşahan, Şahin Sert, İbrahim Beyazkaya ve Burhan Telli, Dünya Kızılay haftası nedeniyle Kızılay Malatya şubesini ziyaret ettiler.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mustafa Canbay, Türk ‘’Kızılay’ı Türkiye’mizin can damarı niteliğinde bir kuruluşudur. Her ne kadar devlet kuruluşu gibi görünse de aslında Türk milletinin en bariz ve haklı desteği ile kurulmuş ayakta durmuş ve 1868 Haziranından beri başta Türk milleti olmak üzere tüm ümmet coğrafyasının yanında olmuştur. Birçok sivil toplum kuruluşunun bil hassa insani yardım odaklı kuruluşların ilham kaynağı ve öncüsü olmuştur. Yaklaşık 3 asırlık köklü geçmişe sahip olması ile dünyada alanında öncü bir konuma gelişmiştir. Aynı aşk ve azimle devam eden değerli çalışmalarını takdir ve destekleyerek takip ediyoruz. Bu vesile ile tekrardan dünya Kızılay haftasını kutluyor varlıklarının hayırla daim olmasını ve çalışmalarında hayırlı muvaffakiyetler diliyorum”’dedi.

STK’ların desteği önemli

Ziyaretten ziyadesi ile memnuniyet duyduğunu ifade eden Kızılay Malatya Şube Başkanı Dr. Harun Kurt,’’ göreve yeni başladığını ve böyle köklü bir kuruluşun sorumluluğunu üstlenmek hem gurur kaynağı hem de ağır sorumluluklarımızın olduğu bilinci taşımaktayız. Sorumluluğumuzun farkındayız, milletimizin ve STK’larımızın desteği ile çalışmalarımızı daha ileriye taşımanın gayretinde olacağız ‘’diyerek, ziyaretleri için Saadet Partisi il Başkanı Mustafa Canbay ve İl Başkan Yardımcılarına teşekkür etti.

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN