Kişisel bakım fuarı

Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım Fuarı 'Beauty Life Expo Malatya' Malatya Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını 31 Ekim Pazar Günü açıyor. Malatya Berberler Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ramazan Toptaş, ilk kez Malatya'nın böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığını belirterek, fuara bütün Malatya halkını davet etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kişisel bakım fuarı
Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım Fuarı ‘Beauty Life Expo Malatya’ Malatya Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını 31 Ekim Pazar Günü açıyor. Malatya Berberler Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ramazan Toptaş, ilk kez Malatya'nın böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığını belirterek, fuara bütün Malatya halkını davet etti.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Estetik, Güzellik, Kozmetik, Kişisel Bakım Fuarı ‘Beauty Life Expo Malatya’ ile Malatya Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Malatya Fuar Merkezi’nde 31 Ekim Pazar günü açılacak olan fuarın kapıları 3 gün ziyaretçilere açık olacak. Malatya Berberler Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ramazan Toptaş, oda olarak yeni bir etkinliğe imza attıklarını vurgulayarak, "Malatya kişisel bakım, estetik fuarını yapmak için yaklaşık bir yıldır hazırlık yapıyorduk. 31 Ekimde başlayacak fuara meslektaşlarımız için Türkiye'nin her ilinden kozmetik, lazer cihazları, bakım gibi camiamızı ilgilendiren bir fuar olacak. Pandemiden dolayı eğitimlerimize ara vermiştik.  Şimdi de kaldığımız yerden devam edeceğiz. 31 Ekim Pazar günü saat: 10.00'da açacağımız fuar 3 gün boyunca saat 10.00 ila 20.00 arasında devam edecek. Eğitim kapsamında topuz, makyaj, doğal maske, türban gibi birçok alanda isim yapmış isimleri getireceğiz. Güzellik merkezimizdeki cihazlarla ilgili uzman getirip eğitimler vereceğiz. Fuar Malatya halkını da ilgilendiriyor. Fuarımıza Malatya halkı da davetli. Fuarın dolu dolu geçeceğini düşünüyorum. Herkesi 31 Ekim-2 Kasım’da Malatya Fuar Alanına davet ediyoruz. Katılım ve eğitimler tamamen ücretsizdir" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN