Kiraz istifa etti

Enver Kiraz, CHP Malatya İl başkanlığından istifa ettiğini facebook hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kiraz istifa etti
Enver Kiraz, CHP Malatya İl başkanlığından istifa ettiğini facebook hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

CHP Malatya il Başkanı Enver Kiraz gece geç saatlerde sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımla CHP il başkanlığından istifa ettiğini açıkladı. Kiraz daha sonra Sosyal Medyada bu paylaşımı kaldırdı. Kiraz, "Facebook hesabım çalınmıştır. İstifa haberleri gerçek dışıdır" açıklamasında bulundu.

Enver Kiraz'ın yaptığı o açıklama:

“Yaklaşık 9 yıldır büyük bir onurla ve gururla yürüttüğüm, partim sevdam CHP il başkanlığı görevinden tamamem kişisel nedenlerle istifa ediyorum. İstifa dilekçemi genel merkezimizle paylaşacağim. Bugüne kadar bana güvenen, inanan, birlikte yol yürüdüğüm herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Kimsenin ikna noktasında bir çaba içerisinde olmamasını, birazcık hatırım varsa özellikle rica ediyorum, çünkü çok mecbur kalmazsam böyle bir karar almazdım. Yönetimimiz en kısa zamanda biraraya gelerek yeni il başkanını tüzüğümüz gereğince seçecektir.

İl başkanımız kim olursa olsun onun ve partimin emrinde sonuna kadar mücadelemize omuz vereceğime söz veriyor. Bütün yol arkadaşlarımı çok seviyorum. Bu duygularla bu bir son degil mücadele için elbette bir başlangıçtır. Hepimizin yolu açık olsun” dedi.
 

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN