iyilik yollarda...

İyilik Yollarda mottosu ile yola çıkan Sümbül Efendi İlim ve Hizmet Vakfı, bu ramazanda Türkiye'mizde yardım gitmeyen, ulaşılması zor olan köy ve kasabalara yardımlarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
iyilik yollarda...
İyilik Yollarda mottosu ile yola çıkan Sümbül Efendi İlim ve Hizmet Vakfı, bu ramazanda Türkiye’mizde yardım gitmeyen, ulaşılması zor olan köy ve kasabalara yardımlarda bulundu.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

İyilik Yollarda mottosu ile yola çıkan Sümbül Efendi İlim ve Hizmet Vakfı, bu ramazanda Türkiye’mizde yardım gitmeyen, ulaşılması zor olan köy ve kasabalara yardımlarda bulundu. Vakıf başkanı Muhammed Serkan Gül yaptığı açıklamada, ‘‘Bu güzel yüzlerin gülmesine ve hâyır dua’larını almayı nasip ettiği için, Allah’a ne kadar şükretsem azdır. Ramazan’ı Şerif’te niyet etmiştim, bu sene Türkiye’mizde yardım gitmeyen, ulaşılması zor olan köy ve kasabalara gücümüzün yettiği kadar yardım ulaştırmaya, yine birlerimiz bin oldu elhamdulillah. Gittiğimiz yerlerde bizi misafir eden hemşerilerimize, Ramazan’ı Şerif’te yardımları ulaştırmak için gayret gösterip, fedakarlık yapan kardeşlerime, maddi, manevi destek olan tüm dostlarıma çok teşekkür ederim. Allah hepimizden râzı olsun, bizleri hâyra anahtar, şerre kilit eylesin” dedi.

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN