İstişare halindeyiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret ederek, Başkan Şevket Keskin ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
İstişare halindeyiz
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret ederek, Başkan Şevket Keskin ile bir araya geldi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

Odadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Gürkan ile Keskin, ziyarette, şoför esnafının sorun, talep ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Burada konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan, esnaf camiasının önemini ifade ederek, şunları kaydetti: "Esnafımız kentimizin ve bizim ayrılmaz parçamızdır. Bizim görevde bulunma amacımız, gayemiz bütünüyle Malatyalı hemşehrilerimizin daha rahat, daha çağdaş, daha modern bir şehirde yaşamalarını sağlamaktır. Bu kapsamda şoför esnafımızın ve tüm esnafımızın her zaman yanındayım. Malatya için, esnafımız için birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmaya devam edeceğiz." Keskin de Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan'ın her zaman esnaf dostu olduğunu belirterek, "Büyükşehir Belediyesi ile esnaf camiası olarak her zaman iyi bir diyalog ve sorunların çözümünde istişare halindeyiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan hem özelde şoför esnafımızın, hem de esnaf camiasının yanındadır, destekleri ve katkıları için teşekkür ediyorum. Malatya’mız için, Malatya esnaf camiası için iyi günde, kötü günde, memleketimiz için birlikte çalışmaya, birlikte üretmeye devam edeceğiz, bir kez daha hizmetleri ve destekleri için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • niyazi | 10 Ocak 2021 13:13

    Selattin başkan özel halk otübüslerin sorunu ne olaca kendisi sorunu iyi biliyor esnaf her ay 5.veya 6 bin tl.arası zarar ediyor esnaf dostu bu demek mi her il zam yaptı Malatya halen beklemede bundan başkan çok memnun görünüyor herhaldeki esnaf için hiç bir şey yapmıyor.Başakan bir an önce esnaf ölmeden bir şeyler yapmaya davet ediyoruz.saygılarımızla.

BUNLARA DA BAKIN