Hayırlı olsun

HÜDA PAR Malatya İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer, gazetemizi yeni yerinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Dönmezer, Nethaber Gazetesi'nin, tarafsızlıktan ödün vermeden yayın hayatını sürdürdüğünü söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Hayırlı olsun
HÜDA PAR Malatya İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer, gazetemizi yeni yerinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Dönmezer, Nethaber Gazetesi’nin, tarafsızlıktan ödün vermeden yayın hayatını sürdürdüğünü söyledi.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

HÜDA PAR Malatya İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer, beraberinde il yönetimi ve gençlik kollarından oluşan bir heyet ile gazetemizi, yeni yerinde ziyaret ederek, yeni iş yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, ülkedeki toplumsal meseleler ile Malatya’nın yerel sorunları konuşuldu. 

Ortak değerlerimiz çok fazla

Net Haber gazetesini yeni yerinde ziyaret ettiklerini anımsatan Dönmezer, "Birbirimizle ne kadar temas halinde olursak, toplumsal sorunlar noktasında insani ve İslami çözümler üretmede o kadar faydalı olacağımıza inanıyoruz. Ortak değerlerimiz çok fazla. Bu ortak değerlere sahip çıkmak ve ortak değerlerimizin yüzdeliğini daha da artırıp hem Rabbimize hem de topluma karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmek için bu tür ziyaretleri çok kıymetli buluyoruz. Rabbim çalışmalarınıza bereket katsın" dedi. Net Medya İmtiyaz Ahmet Keskin ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.  

Nevzat Kanar

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN