Hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Türk Telekom Malatya İl Müdürlüğü'ne atanan Ahmet Alevcan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Hayırlı olsun ziyareti
AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Türk Telekom Malatya İl Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Alevcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Malatya Net Haber - Yusuf Cici

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri Haci Ali Tankız, Hasan Van ve Ümit Sarıcı;  geçtiğimiz günlerde Türk Telekom Malatya İl Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Alevcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaret sırasında İl Müdürü Alevcan’a hayırlı olsun dileklerini ileten İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Battalgazi bölgesinde yaşanan internet sıkıntılarının bu dönemde daha hızlı bir şekilde giderilmesi gerekmektedir. İnternet alt yapısı olmayan bir tek mahalle kalmaması için el birliğiyle, tespit edilen bölgelere gerekli yatırımların yapılması noktasında elimizden gelen gayret ve çabayı göstereceğiz. Artık dijital bir çağda yaşamaktayız. Özellikle pandemi sürecinde gerek okulların dijital eğitime başlamış olması gerekse de internetin artık hayatımızın diğer noktalarında daha fazla kullanılmaya başlanması hasebiyle bu konunun üzerinde daha fazla durmamız gerektiği kanısına vardık. Bu sebeple internet erişiminin olmadığı bir tek hane bile bırakmamak adına çalışmalar yapmamız gerekmektedir” dedi. İl Müdürü Ahmet Alevcan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, internet sıkıntılarının biran önce çözüme kavuşması adına çalışmalarını hızlandıracaklarını ifade etti. 
 

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN