Futbol adına bir şey yok

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, mağlup oldukları maçın ardından yaptığı açıklamada, 'Sahada futbol adına bir şey ortaya koyamadık' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Hamzaoğlu, kötü futbolun sorumlusunun kendisi olduğunu ifade ederek, “Bugün için söylenecek fazla bir şeyim yok. Sahada futbol adına bir şey ortaya koyamadık. Burada kimseyi suçlayamam, tek sorumlusu benim. O yüzden oyuncularıma bir şey demiyorum. Kayserispor’u tebrik ediyorum. İnandılar, mücadele ettiler. Her ne kadar maça çekinerek başlamış olsak da biz onları kendilerine güven duymasını sağlayacak bir oyun ortaya koyduk. Onlar da her geçen dakika kendilerine daha da güvendiler. Biz de zora soktuğumuz maçı çevirmeyi başaramadık, bu günkü oyunla başarmamız da çok mümkün değil” dedi.

Toparlanıp Türkiye Kupası’nda oynayacakları Galatasaray maçına hazırlanacakları da sözlerine ekleyen Hamzaoğlu, “Önümüzde kupa maçı var Galatasaray’la oynayacağımız. En iyi şekilde ona hazırlanacağız. İnşallah biran önce toparlanırız. Herkes kendine düşen görevi çıkarır” ifadelerini kullandı.

İhlas Haber Ajansı

Yusuf Cici

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Kemal | 10 Ocak 2021 17:09

    Hoca her hafta benim ve ekibim yüzünden diyorsun.Sonuç olarak da üzgünüz.Cueva yı affet artık

  • Ünal Başgül | 10 Ocak 2021 12:49

    Takimi bitirdi hamsa hoca , 18 inci hafda daha ilk 11 ini bulamadı. Göztepenin hocasina helal olsun , hemen istifa etti Ilhan Palut kötü sonuclar aldigi icin. Nerde bizim hocada bu yürek , tasminat peşinde.

  • Mustafaozt | 10 Ocak 2021 06:23

    Aman aman sen istifa etme hoca alt sıradakileri kurtar Malatya'ya göm lipin dibine öyle git kaç haftadır aynı ya insanda utanma sıkılma olur sorumlu senden erdem sahibiysen istifa et..

BUNLARA DA BAKIN