Temel Karamollaoğlu Haberleri

Temel Karamollaoğlu Haberleri

Adil paylaşım şart

Saadet Partisi (SP) Malatya 7. İl Olağan Kongresi'ne online katılan SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, milli gelirin ülke için önemli olduğuna dikkat çekerek, "Birileri çok zengin olacak, nerden kazandığı, nerede harcadığı belli olmayacak. Birileri ise karnını bile doyuramayacak, olmaz. Milli geliri artırmak önemlidir ama milli gelirin adil paylaşımı daha da önemlidir" dedi.

Karamollaoğlu Malatya’da

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Malatya’nın Pütürge ilçesinde oy verme işlemleri sırasında çıkan silahlı kavgada hayatını kaybeden 2 kişinin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Herkesi kucaklayacağız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkan adaylarının tanıtım programına katıldı. Karamollaoğlu, "Herkesi kucaklayacağız ve bu ülkenin derdine derman olacak noktaya hep beraber geleceğiz. İnşallah o gün bayram günü olacak" dedi.

Oynanan oyun büyük

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "O Temel Karamollaoğlu, Erbakan Hoca'nın kemiklerini sızlatıyor. Merve Kavakçı'yı Meclis'in dışına iten, 'Bu kadına haddi bildirin.' diyenlerle kol kola girmiş vaziyette. Allah rızası için oyunun ne kadar büyük olduğunun farkındasınız" dedi.

İnce'den gençlere burs vaadi

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı, Yalova Milletvekili Muharrem İnce, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, başarı dileklerini iletmek için cumhurbaşkanı adaylarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den randevu talebinde bulunduğunu bildirdi.