Sokak Köpeği Haberleri

Sokak Köpeği Haberleri

Jandarma sahip çıktı

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde silahla vurularak yaralanan sokak köpeğine jandarma sahip çıktı.

Köpekler toplansın

Malatya'da bir kadının çok sayıda sokak köpeğinin saldırısına uğrayarak yaralanması güvenlik kamerasına yansıdı. Yaralanan Saime Yeşil, "Vatandaşlar olmasaydı köpekler beni parçalayacaklardı" dedi.

Karakolun maskotu

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde polislerin sahip çıktığı sokak köpeği "Max", karakolun maskotu oldu.

Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğu

Malatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

Malatya polisinden şefkat eli

Malatya'da yaralı bulunan sokak köpeğine sahip çıkan polis ekipleri, barınağa teslim ettikleri köpeğin tedavi edilmesini sağladı.

Mahsur kalan yavru köpek için seferber oldular

Malatya'da bir çukurda mahsur kalan yavru sokak köpeği, mahalledeki çocuklar ve vatandaşların hummalı çalışması ile kurtarıldı.

Köpeğe sahip çıktılar

Malatya’nın Arguvan ilçesinde sokakta doğum yapan sokak köpeği ve 6 yavrusunu gören bir genç, köpeklerin sıcak bir yuvaya götürülmesi için saatlerce başında bekledi.

Elleri ile su içirdi

Malatya Valisi Aydın Baruş, kentin maskotu olan sokak köpeğine elleri ile su içirdi.

Köpekten kaçarken canından oluyordu

Malatya’da Sokak köpeğinin saldırısından kaçmaya çalışan genç yaklaşık 4 metre yükseklikten düşerek yaralandı.

Takdir topladı

Malatya’da 15 Temmuz demokrasi ve şehitleri anma programına katılan Milletvekili Ahmet Çakır, protokolde susayan bir sokak köpeğine kendi suyunu verdi.

Duyarlı polise plaket

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreterliği, geçtiğimiz günlerde sokak köpeğine elleri ile su vererek büyük takdir toplayan polis memuru Seyit Kurtulmuş’a teşekkür plaketi verdi.

Polis eliyle su içirdi

Malatya’da bir polis memurunun susayan sokak köpeğine elleri ile su vermesi amatör kameralara yansıdı. Sosyal medyada paylaşılan görüntü tıklanma rekorları kırdı.