Sigortacılık Haberleri

Sigortacılık Haberleri

Trafik sigortası artırılmalı

Malatya TSO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Serap Taşçı, trafik kazaları sonrası ödenen araç ve kaza teminatlarının günümüz şartlarına göre düşük olduğunu belirterek artırılmasını talep etti.

Sigortacılık hizmeti

Malatya İl Jandarma Komutanlığı, sigortacılık hizmeti alınacağını bildirdi.

Vali ve Emniyet Müdürüne ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı ve üyeleri, Malatya Valisi Aydın Baruş ve Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i ziyaret etti.

Sigortacılık hizmeti alınacak

Adıyaman İl Özel İdaresi sigortacılık hizmeti alacağını duyurdu.

Malatyalıların hizmetindeyiz

Geçtiğimiz günlerde Malatya PTT Başmüdürlüğüne atanan Hüseyin Zaif, Malatya PTT Başmüdürlüğünün, 10 merkez, 25 şube 1 mobil araç ve 22 acente, 36 adet ATM 91 araç ve 342 personeli ile posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde Malatyalıların her daim hizmetinde olduklarını söyledi.

Risklere karşı güvencemiz

12-18 Ekim Sigortacılık Haftası ile ilgili açıklamalarda bulunan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, hayatın her alanında riskler bulunduğunu ve sigorta sektörünün bu riskler karşısındaki en büyük güvence olduğunu dile getirdi.

Talebimiz kabul edildi

MHP Malatya İl Başkanlığı tarafından Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucu kentteki 220 fabrikanın deprem, yangın gibi poliçelerini daha az maliyetle yapmalarının önü açıldı.