Özhaseki Haberleri

Özhaseki Haberleri

Gürkan'a hizmet övgüsü

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Ankara'da düzenlenen Gençlik Festivali kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan standı ziyaret ederek, Başkan Gürkan ile bir süre sohbet etti.

Özhaseki büyükşehirde

Çeşitli programlara katılmak üzere Malatya'ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Seçimler zamanında yapılacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Malatya'da katıldığı programda yaptığı açıklamada, yerel ve genel seçimlerin zamanında yapılacağını söyledi. Göçmen konusuna da değinen Özhaseki, Burası göçmen kampı değil. O konuda sıcak bakmadığımızı defalarca söylüyoruz dedi.

Kayseri Kalesi’nin tanıtımı yapıldı

2013 yılında dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı olan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki tarafından Kayseri Kalesi'nde başlatılan restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından yoğun bir katılımla tanıtımı yapıldı.

Şehrin mimarisini koruyun

Şanlıurfa’da ikincisi düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, her belediye başkanını kendi şehrinin kimliğini yansıtacak mimariye özgü yapıları inşa etmesi gerektiğini vurguladı.

Başkan Çakır Külliye’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eşi Hamdiye Soylu'nun yanı sıra Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın da aralarında yer aldığı birçok ilin belediye başkanının katılımıyla "Sıfır Atık" temalı yemekli bir toplantı düzenledi.