Mesut Özil Haberleri

Mesut Özil Haberleri

Çınar, forma giydi

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Kaymakamı Turgay Gülenç ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, İçişleri Bakanlığının Halı Saha ve Spor Tesislerinin korona virüs tedbirleri altında yeniden açılmasına izin vermesinden sonra Dilek Mesut Özil Halı Saha ve Spor Kompleksinde düzenlenen açılış maçında forma giyip, gençlerle maç oynadılar.

Karşılaşmaya Mesut Özil tişörtüyle çıktılar

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da futbolcular, Spor Toto 1. Lig takımlarından Gazişehir Gaziantep'le yapılan hazırlık maçının seremonisine Mesut Özil'in fotoğrafının bulunduğu tişörtlerle çıktı.

Özil'e Malatya'dan destek

Irkçı söylemler nedeniyle Almanya Milli Takımı’ndan ayrılan Türk futbolcu Mesut Özil'in adının verildiği Spor Kompleksi Malatya'da düzenlenen tören ile açıldı.

Spor kompleksine Özil'in ismi verildi

Irkçı ve ayrımcı saldırılar nedeniyle Almanya Milli Takımı'nı bırakan Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'in ismi, Malatya'nın merkez Yeşilyurt Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan spor kompleksine verildi.

Hoşgörüsüzlüğü kabul etmiyoruz

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor, Almanya Milli Futbol Takımı'ndan ırkçılık ve baskı yüzünden ayrılan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil'e destek verdi.