Malatya Muhtarlar Derneği Haberleri

Malatya Muhtarlar Derneği Haberleri

Muhtarlarla istişare

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, Malatya Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, dernek başkanı Şahin Demirci ve muhtarlarla istişarelerde bulundu.

Güder'den Muhtarlar Derneğine ziyaret

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, geçtiğimiz Ekim ayında kurulan Malatya Muhtarlar Derneğine iade-i ziyarette bulunarak, Dernek Başkanı Şahin Demirci ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Gürkan’dan muhtarlar derneğine ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, geçtiğimiz aylarda kurulan muhtar derneklerinden Malatya Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, dernek Başkanı Şahin Demirci ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Devletimiz çok çaba sarf ediyor

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, ekonomiyle ilgili yaptığı açıklamada, dünya genelinde ekonomik dalgalanma yaşandığını ifade ederek, 'Petrol fiyatları 40 dolardan 90 dolara çıktı. Biz petrolü dışarıdan alıyoruz. Biz bu fiyat artışını vatandaşımıza yansıtmamak için üzerindeki ÖTV'nin tamamını kaldırdık. Bu dönemde devletimiz gerçekten çok çaba sarf ediyor' dedi.

Muhtarlar Derneği'nden Güder'e ziyaret

Yeni kurulan Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Demirci ve dernek yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'i makamında ziyaret etti. ,

Malatya Muhtarlar Derneği kuruldu

Malatya'da Muhtarlar Derneği adıyla bir dernek daha kuruldu.

Sorunlar konuşuldu

HÜDA PAR Malatya İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer, Malatya Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Eren'i ziyaret ederek, toplumun içinde bulunduğu manevi eksikliğin ve bozulmanın nedenleri ve çözüm önerileri üzerine bilgi alışverişinde bulundu.