Malatya İl Emniyet Müdürü Haberleri

Malatya İl Emniyet Müdürü Haberleri

Dağdeviren’den miniklere sürpriz

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, kendisiyle tanışmak isteyen çocuklara sürpriz yaparak okullarına giderek sınıflarında ziyaret etti.

Şampiyon eldivenlere hediye

Kick Boks A Milli Takım sporcusu ve Türkiye Şampiyonu Yakup Yiğit, Dünya Kick Boks Şampiyonası öncesi ziyaretlerde bulunup, manevi destek alıyor. Yiğit, Türkiye Şampiyonu olduğu turnuvada taktığı eldivenleri, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e hediye etti.

Vali ve Emniyet Müdürüne ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı ve üyeleri, Malatya Valisi Aydın Baruş ve Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i ziyaret etti.

Saldırganı yakalayan 2 polise ödül

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İyi Parti il Başkanlığının da bulunduğu iş merkezinin girişine saldırarak kapı ve tabelaların yer aldığı yan camları kıran saldırganı olaydan 10 dakika sonra yakalayan 2 polis memurunu ödüllendirdi.

Şer güçlere boş hayal vurgusu

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 'Umudunu vatanımızı ve milletimizi bölmeye bağlamış şer güçler, boş hayallerini asla gerçekleştiremeyeceklerdir' dedi.

Müdür'den uyarı mektubu

Malatya İl Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren, öğrencilere dijital mektup göndererek, örgütlere karşı uyardı.

Müdür’den örnek davranış

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren tarafından kaleme alınan iki adet şiir kitabı, geliri engellilere harcanmak üzere Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubuna teslim edildi.

'Mercedes Kadir' Polis Haftasını unutmadı

Araba sandığı tahta sırık ile dolaşarak Malatya'nın maskotu haline gelen 'Mercedes Kadir' lakaplı Fatih Kaydı, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i telefonla arayarak Polis Haftasını kutladı.

Dağdeviren'e ziyaret

Malatya'nın Darende İlçesi emniyet müdürü, bölge trafik amiri ve ilçedeki basın mensupları, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'i makamında ziyaret etti.

MGTC'den İl Emniyet Müdürü Dağdeviren'e ziyaret

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti, yeni göreve başlayan Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Urhal’dan Kızılay’a ziyaret

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetimine seçilen Kızılay Malatya Şube Başkanı Av. M. Umut Yalçın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayırlı olsun ziyareti

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Muharrem Boyraz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Yeni üniformalar daha rahat

Emniyet Genel Müdürlüğü trafik birimlerinde görevli personeller için hazırlanan yeni üniformalar Malatya kullanılmaya başlandı. Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, “Personelimizin kullanacağı kıyafetler günün koşullarına uygun olarak, modern ve daha rahat görev yapabilir nitelikte hazırlandı” dedi.

Gençlere konuk oldu

Gençlik ve Eğitim Derneği'nin Malatya Park Avm de düzenlemiş olduğu Minder Sohbetleri programının 7. konuğu, Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal oldu.

Akın’a teşekkür etti

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Malatya ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı ihsan Akın’ı ziyaret etti.

Performansları değerlendiriliyor

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, “Mala karşı işlenen suçlarda geçen yıla oranla yüzde 4.8 oranında, hırsızlık olaylarında yüzde 42, Yine narkotik suçlarla mücadele anlamında ifade etmek gerekirse Genel Müdürlüğümüzün yaptığı bir değerlendirme var. Narkotik şubelerin performanslarını değerlendirmişler” dedi.

Emniyet 2018'i değerlendirdi

Malatya İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, 2018 yılının ilk 8 ayına ilişkin değerlendirme toplantısı yaptı.

Görev başındayız

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, vatandaşların huzur ve güven içerisinde Kurban Bayramlarını geçirmeleri amacıyla bir dizi önlem alındığı ve bayram süresince bütün emniyet birimlerinin görev başında olacağı söyledi.

Hayırlı olsun

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, yeni göreve seçilen Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Ramazan Özcan ve meclis kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TÜMSİAD’ı ziyaret etti

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Malatya Şubesini ziyaret etti.

Emniyet’ten projeye destek

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal “Kendine ve Kentine Saygı Duy” projesine sonuna kadar destek verdiklerini söyledi.

Huzuru bozdurmayız

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Malatya Emniyet Teşkilatının suç ve suçlularla mücadele etmeye devam ettiğini belirterek, teşkilat mensuplarının kenttin huzur ve güven ortamının bozulmasına müsaade etmeyeceklerini söyledi.

Malatya’mız huzur kenti

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Urhal, 2017'yi değerlendirdi

Malatya İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, geçen yılki çalışmalarına ilişkin değerlendirme toplantısı yaptı.