Kütüphane Haftası Haberleri

Kütüphane Haftası Haberleri

Kitap okuma etkinliği

AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 'Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında okuma programı düzenlendi.

Kütüphaneler Haftası kutlandı

57. Kütüphaneler Haftası İsmet Paşa (Hürriyet) Parkı'nda gerçekleştirilen programla kutlandı.

‘Çağları Aşan Söz’

29 Mart - 04 Nisan 2021 tarihleri arasında kutlanacak olan 57. Kütüphane Haftası ‘Çağları Aşan Söz’ sloganıyla,"Pandemi Sürecinde Yayımcılık ve Kütüphanecilik" olarak çeşitli ekinliklerle Malatya'da kutlanıyor.

‘Kütüphanede O An’

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğünce, 57. Kütüphane Haftası kapsamında, 'Kütüphanede O An' adlı mobil fotoğrafçılık yarışması düzenleniyor.

Caddeyi trafiğe kapatıp kitap okudular

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde "55. Kütüphane Haftası" kapsamında yaklaşık 3 bin öğrenci, caddeyi trafiğe kapatarak 40 dakika boyunca kitap okudu.

Hem okuyun hem kitap alın

Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, “Sürdürülebilir Kalkınmada Kütüphanelerinin Rolü" ana temalı 55. Kütüphane Haftasının açılışı gerçekleştirildi.

Meydanda kitap okudular

Malatya İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğünce 54. Kütüphane Haftası dolayısıyla kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

Çok okumalıyız

Malatya'nın Darende ilçesinde Kütüphane Haftası törenle kutlandı.

Teknoloji okumayı engelliyor

Malatya’da, Kütüphane Haftası düzenlenen törenle kutlandı. Malatya Kongre Kültür Merkezinde düzenlenen törene Malatya Vali Yardımcısı Regaip Ahmet Özyiğit, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İl Kültür ve Turizm Müdürü Levent İskenderoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ile çok sayıda eğitimci katıldı.