Kumar Haberleri

Kumar Haberleri

Büyükelçi Büyükşehir’de

Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Kumar Panda, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a ziyarette bulundu.

Kumar baskını

Malatya’da, polis tarafından isimsiz bir işyerinde 5 şahsın kumar oynadığı tespit edildi.

Kumarcılara suçüstü

Malatya'da kumar oynayan 5 kişi polis tarafından suçüstü yakalandı. 900 TL muhafaza altına alındı. Şahıslara 5326 sayılı Kabahatler Kanununa muhalefetten idari işlem yapıldı.

Kumar baskınında silah ve uyuşturucu

Malatya'da bir adreste kumar oynatıldığı bilgisi üzerine operasyon düzenleyen polis ekipleri, ruhsatsız 1 adet pompalı tüfek, 9.11 gram sentetik kannabinoid uyuşturucu madde ile 8 adet uyuşturucu hap ele geçirdi.

51 şahsa ceza

Malatya'da, ruhsatsız iki işyerinde tombala oynayan 51 şahsa toplam 68 bin 136 TL idari para cezası uygulandı. Daha önceden de bu iş yerlerinde kumar oynatıldığı için mühürlendiği, ancak mühür fekki yapılarak iş yerlerinin açıldığı öğrenildi.

Kumar baskını

Malatya'da kumar oynayan 4 şahsa polis tarafından baskın düzenlenip para cezası uygulandı.

Kumar baskını

Malatya'da iki ayrı yerde kumar oynayan toplam 50 kişiye polis tarafından para cezası kesildi.

Kumar baskını

Malatya'da, ruhsatsız ve isimsiz faaliyet gösteren bir iş yerinde kumar oynayan 4 kişi polis baskınıyla yakalandı.

Kumara ceza

Malatya'da, süresiz olarak mühürlenen fakat mühür bozma yapılan bir iş yerine polis tarafından kumar baskını yapıldı. İş yeri içerisinde toplam 13 şahsın tombala oynadığı tespit edildi.

Kumar baskını

Malatya'da kumar oynanması nedeniyle mühürlenen iş yerinde yine kumar oynatıldığı belirlendi. Mührü kırılan iş yerine baskın yapan ekipler sigaramatiğe el konulurken, olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

Kumar baskını

Malatya'da iki iş yerine düzenlenen kumar baskınında 8 kişiye para cezası kesildi.

Kumar baskını

Malatya'da polisin düzenlediği kumar operasyonlarında 8 kişiye para cezası kesildi

Kumara ceza

Malatya'da, kıraathanede kumar oynayan 4 şahsa ceza kesildi.

Kumarhaneye polis baskını

Malatya'da bir iş hanında bulunan ve kumarhaneye çevrilen ofise düzenlenen baskında koronavirüs tedbirlerine uymayan ve kumar oynadıkları belirlenen 9 kişiye para cezası uygulanırken, ofis ise mühürlendi.

4 kişiye para cezası

Malatya'da, bir işyerinde kumar oynayan 4 şahsa idari para cezası uygulandı.

Kumarcılar polise takıldı

Malatya'da polisin çalışması sonucu bir iş yerinde kumar oynayan 4 kişi yakalandı.

Kumara para cezası

Malatya'da ruhsatsız bir iş yerine düzenlenen operasyonda kumar oynadığı tespit edilen 4 kişiye idari para cezası uygulandı.

Kumarcılara suçüstü

Malatya'da iki adrese düzenlenen operasyon sonucu 8 kişi kumar oynarken polis tarafından suçüstü yakalandı. 2 kişi gözaltına alındı.

Kumara izin yok

Malatya'da kumar oynayan 4 şahsa idari para cezası uygulandı.

Kumarcılara ceza

Malatya'da, bir işyerinde kumar oynayan 4 şahsa ceza uygulandı.

Kumar baskını

Malatya'da iki ayrı yerde kumar oynayanlara polis baskın düzedi.

İş yerinde kumar

Polis, Malatya'da bir işyerinde kumar oynayanlara baskın düzenledi. Baskında kumar oynayan 4 kişi ile iş yeri işletmecisi hakkında ceza uygulandı.

Yanlıştan dönün

Milli Piyango’nun Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıl dönümü nedeniyle 18 Mart’ta özel çekiliş yapmasını sert bir dille eleştiren Diyanet-Sen Malatya Şube Başkanı Mehmet Engin, 'Yüz binlerce Mehmetçiğin bu vatan uğruna, istikbalimiz, bayrağımız uğruna şehit düştüğü bir günü piyango kumarıyla kirletmeye kimsenin hakkı yoktur' dedi.

Çifte ceza

Malatya'da, bir iş yerinde kumar oynadığı tespit edilen 4 şahsa hem kumar oynadıkları hem de pandemi kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası uygulandı. İş yeri sahibi hakkında ise kumar oynanması için yer ve imkan sağlamak suçundan adli işlem yapıldı.

'Yeşilay Hep Benimle'

Yeşilay bu yıl 101’inci yılını 1-7 Mart Yeşilay Haftası çerçevesinde 'Yeşilay Hep Benimle' mesajıyla kutluyor. Yeşilay Malatya Şube Başkanı Dr. İbrahim Keleş, tütün, alkol, madde, kumar ve internet bağımlılıklarıyla mücadelesini aralıksız sürdüren Yeşilay'ın, bağımlılıklardan uzak, iyi ve sağlıklı yaşamın önemini vurguladığını söyledi.

Kumar baskını

Pandemi sürecinde tedbirler kapsamında kapalı olması gereken işyerlerine yönelik denetimleri sıklaştıran Malatya polisi, bir işyerine yaptığı baskında kumar oynayan 4 şahsı yakaladı.

Kumar baskını

Malatya'da, iki ayrı iş yerinde kumar oynayanlara baskın düzenlendi. Operasyonda kumar oynayanlara Covid-19 tedbirleri kapsamında idari yaptırım uygulandı.

İş yerinde kumar

Malatya'da iş yerinde kumar oynayanlara operasyon düzenlenip 5 şahıs yakalandı.

'Ahlak' mesajı

Malatya'da polis ekipleri Yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında ruhsatsız bir kıraathaneye düzenlediği baskında 130 TL ve iskambil kağıtları ele geçirildi. Polisler, iskambil kağıtları ile ahlak yazarak, kumar oynayanlara mesaj verdi.

Kumar baskını

Malatya'da polis ekipleri daha önceden mühürlenen bir iş yerine düzenlediği operasyonda, kumar oynadığı belirlenen 18 kişiyi yakaladı.