İzzet Erdoğan Haberleri

İzzet Erdoğan Haberleri

Bana yakışmadı

Hatayspor ile oynanan ve 2-0 kaybedilen karşılaşma sonrası taraftarlarla tartışan Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü İzzet Erdoğan, futbolculara çöp denilmesini kabullenmediğini belirterek, cevap vererek hata yaptığını söyledi. Erdoğan, "Bir provokasyon eyleme malzeme olduğum için çok üzgünüm. Hatam bu kumpasa alet olmak. Bu bana yakışmadı" dedi.

Hatayspor maçından ümitliyiz

Süper Lig'de 4 haftadır puan alamayan Yeni Malatyaspor'da Sportif Direktör İzzet Erdoğan, bu hafta kendi sahalarında karşılaşacakları Hatayspor maçından ümitli olduklarını belirterek, milli araya galibiyetle girmek istediklerini söyledi.

Puan hedefliyoruz

Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapan Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü İzzet Erdoğan, Süper Lig'in 4. haftasında 11 Eylül Cumartesi günü deplasmanda Beşiktaş ile yapacakları maçtan iyi futbolla puan veya puanlarla dönmeyi hedeflediklerini söyledi.

'Biraz sabredin'

Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü İzzet Erdoğan, güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, federasyonun 8+3 kuralından dolayı takımı gençleştirmeye karar verdiklerini söyledi.

İşte yeni sportif direktör

Geçtiğimiz günlerde Sportif Direktör Ali Ravcı ile yollarını ayıran Helenex Yeni Malatyaspor, son olarak Ankaragücü’nde Sportif Direktörlük görevini yürüten İzzet Erdoğan ile anlaşma sağladı.