Işadamı Haberleri

Işadamı Haberleri

İşadamına 6 yıl 3 ay

Malatya’da bir işadamı “FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak” suçundan yargılandığı davada 6 yıl 3 ay hapis cezası aldı.

Başkanlığa Budak getirildi

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Malatya Şube Başkanlığına işadamı Rıdvan Budak getirildi.

Hayırlar kalıcıdır

Vali Aydın Baruş, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve İl Müftüsü Veysel Işıldar, Yakınca Mahallesinde Yeşilyurt Belediyesine ait 3.200 metrekarelik alanda hayırsever işadamı Ekrem Kurel tarafından yaptırılan Cebrahil Kurel Kur'an Kursu binasında incelemelerde bulundu.

Köse'den tablet desteği

Malatya'da Efsane Derebeyleri Taraftar Derneği, eğitimlerine uzaktan devam eden ihtiyaç sahibi öğrenciler için kolları sıvadı. Sosyal sorumluluk projeleri için arayışlarını sürdüren dernek yönetimi hayırsever işadamı tarafından temin edilen 20 adet tableti, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.

Hasan Dündar dua bekliyor

Malatya Akademi Düşünce Topluluğu üyelerinden işadamı Hasan Dündar, dua bekliyor.

Çalık'a fahri doktora unvanı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi'nin (MTÜ) 2020-2021 Akademik yılı açılış töreninde İşadamı Ahmet Çalık'a fahri doktora unvanı takdim edildi.

Çalık'a Fahri Doktora Unvanı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) 2020-2021 Akademik Yıl Açılışı 13 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek. Törende 'Girişimcilik' konulu ilk dersi verecek olan Malatyalı işadamı Ahmet Çalık'a Fahri Doktora Unvanı takdim edilecek.

Ağa sevindirdi

Yeşilyurt Karakucak Güreşlerinin, 2020 yılı ağası Yeşilyurtlu işadamı Adil Nalbant oldu. Yeşilyurt Güreş Kulübü Başkanı Hanifi Tandoğan, Güreş Ağası Adil Nalbant'ın, Yeşilyurt Güreş Kulübünün ve güreşçilerin eksik malzemelerini tamamlayarak, her zaman güreş ve güreşçinin yanında olduğunu söyledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl yönetim kurulu üyesi Malatyalı işadamı İzzet Gören, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Gören: '2020'de güçlü Türkiye olacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl yönetim kurulu üyesi ve Malatyalı işadamı İzzet Gören, yayımladığı mesajda 2020'de güçlü Türkiye olacağız dedi.

İş Adamı İzzet Gören'den bayram mesajı

MHP'li İşadamı İzzet Gören Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İşadamı Gören Cumhur İttifakına destek turunda

MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatyalı iş adamı İzzet Gören, 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri öncesinde Malatyalılarla buluşarak destek istiyor.

İşadamı Gören, Cumhur ittifakı için destek turunda

MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Malatyalı İş Adamı İzzet Gören, 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri öncesinde Malatyalılarla buluşarak destek istiyor.

Moral ve motivasyon yemeği

Malatyalı işadamı Nevzat Alaca, ilimizde organize edilen okullar arası yıldızlar Türkiye güreş şampiyonasında görevli hakem ve antrenörlerin moral ve motivasyonunu sağlamak amacıyla akşam yemeğinde ağırladı.

Hayal kurmaktan korkmayın

Genç MİAD grubunun organizasyonu ile gerçekleşen, MiAD Perşembe Buluşmaları toplantısının konuğu ünlü bir internet alışveriş sitesinin kurucusu işadamı Mehmet Metin Okur oldu.

Malatyalılar hayırsever

Malatya Valisi Ali Kaban, Battalgazi İlçesi Taştepe Mahallesinde hayırsever iş adamı Muhittin Şeftalicioğlu tarafından yaptırılan Hatice-İsmet Şeftalicioğlu İlköğretim Okulunu ziyaret ederek, hayırsever işadamı ile birlikte okulda incelemelerde bulundu.

Yetim aileleri iftarda buluştu

Malatya'da Yetimler Derneğinin üyeleri, MHP'li işadamı İzzet Gören'in iftar yemeğinden bir araya geldi.

Budakoğlu’na ödül

Londra’da Europe Business Asembly tarafından gerçekleştirilen Liderler Zirvesi'nde Malatyalı işadamı Baki Budakoğlu ‘Yılın Yöneticisi’ seçildi.

Haskul zoru başardı

MTSO seçimlerinde 21. grupta işadamı Fatih Ilıcak’a karşı yarışan işadamı Mehmet Haskul, seçimi kazanan isim oldu.

Karşılıksız burs

Doğanşehir Vahap Küçük Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine hayırsever işadamı Vahap Küçük tarafından sağlanan karşılıksız burs “Mesleki Eğitime Destek” protokolü ile artık ÖSYS tercih kılavuzunda yer alacak.

3 bin 500 işadamı oy kullanacak

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) seçimleri 1 Nisan tarihinde yapılacak. MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, yaklaşık 3 bin 500 işadamının sandıkta oy kullanacağını tahmin ettiğini söyledi.

Hizmet veren bir TSO vadediyoruz

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) başkan adaylarından işadamı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, vatandaşların yeni ve daha çok hizmet veren bir TSO beklentisi içinde olduklarını, böylelikle planlama yaptıklarını söyledi.