İhlas Haberleri

İhlas Haberleri

İHA ve TGRT Haber'e 'yılın en iyisi' ödülü

Bu yıl ikincisi düzenlenen Altın Kayısı Ödülleri'nde yılın en iyi haber ajansı İhlas Haber Ajansı, yılın en iyi haber kanalı da TGRT Haber seçildi.

50 yıldır evlere huzur veriyor

22 Nisan 1970 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye Gazetesi 50 yıldır her sabah binlerce eve huzur getiriyor. Malatya'da 35 yıldır aksatmadan aboneliğini sürdüren 70 yaşındaki Hüseyin Bostan'ın tüm ihtiyaçları gazete dağıtıcısı tarafından karşılanıyor. Bostan'a 35 yıllık aboneliği nedeniyle de İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mücahid Ören'in teşekkür belgesi de takdim edildi.

İstişareye açık olacağız

İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi dekanı Prof. Dr. Cemal Gündoğdu, Araştırma Görevlileri Burak Canpolat ve Yalın Aygün İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Spor Medyası ve Yazarları Derneği'ni (ASMYD) ziyaret etti.

Özcan'dan İHA'ya teşekkür

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla İhlas Haber Ajansı (İHA) Malatya İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Hayvan varlığı arttırılacak

Malatya Tarım Platformu ve Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı ihsan Akın, 2020 yılında hayvan varlığının daha da arttırmak için çaba göstereceklerini söyledi.

Kaldırım yapılsın

Melekbaba ve Taştepe mahalleri arasında bulunan İhlas Caddesinin Malatya Büyükşehir Belediyesinin ortak bir projesi olduğu belirten Melekbaba Mahalle Muhtarı Ali Demir, caddeye kaldırım, perde duvar ve asfalt yapılması için büyükşehir belediyesine talepte bulundu.

İyi bir ekip olduk

Voleybol Federasyonu Malatya İl Temsilcisi Baki Aplaslan ile Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Furkan Balduz ve yönetimi İhlas Haber Ajansı Malatya Bürosunu ziyaret etti.

İHA’dan fotoğraf sergisi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Malatya’da İhlas Haber Ajansı (İHA)’nın katkılarıyla fotoğraf sergisi açılacak.