Halkbank Haberleri

Halkbank Haberleri

4 milyar lira destek

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, son 5 ayda 44 bin kadın girişimciye 4 milyarın üzerinde kredi desteği sağladıklarını vurgulayarak, kadın girişimcileri desteklemeye devam edeceklerini bildirdi.

Devlet tüccar olmuş

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, PTT’nin sanal alışveriş merkezi kurmasına tepki göstererek, “PTT gibi bir kurumunun çıkıp alışveriş merkezi kurması sosyal devlet anlayışı değil, tüccar devlet anlayışıdır. Esnaf camiası olarak 3 harfli marketlerden kurtulmak isterken, devlet yine 3 harfli olan PTT’yi resmi hizmete mahsus market haline getirdi” dedi.

Yerli üretime teşvik var

Halkbankası Bölge Müdürü Metin Yediyıldız, Halkbank Pazarlama Müdürü Serhat Özakdağ, Tahsis Bölge Müdürü Serap Doğan ve Şube Müdürleri Malatya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek KOBİ Değer Kredisi hakkında bilgilendirme yaptı.

Esnafın yanında olduk

Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Halkbank olarak esnafa her türlü desteği verdiklerini belirterek, Türkiye’nin ve Malatya’nın geleceğini parlak gördüklerini söyledi.

Esnafa kredi imkanı

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, esnaf kuruluşlarına yönelik gezi kapsamında Malatya Esnaf Sanatkarlar Odası (MESOB) Başkanı Şevket Keskin ziyaret etti. Arslan, bu yıl esnafa yönelik 22 milyarlık kredi imkanı sağladıklarını söyledi.

Başarılar diledi

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti.