Gürsel Özbey Haberleri

Gürsel Özbey Haberleri

Hep yanımızda oldular

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pençe Kartal-2 Harekat bölgesindeki Gara’da terör örgütü PKK tarafından alıkonularak şehit edilen Jandarma Personel Astsubay Çavuş Semih Özbey'in ailesi ile bir araya geldi.

Erdoğan’dan yardım istedi

Malatya’da asker olan oğlu PKK’lılar tarafından 4 yıl önce kaçırılan Malatya Ticaret Borsası eski Başkanı Gürsel Özbey 4 yıldır umutla beklediklerini ancak artık beklemeye sabırlarının kalmadığını belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istedi.

Hayırlı haber bekliyor

Yaklaşık 3,5 yıl önce Tunceli-Pülümür karayolunda yol kesen bir grup PKK’lı terörist grup tarafından kaçırılan Malatya Ticaret Borsası eski Başkanı Gürsel Özbey’in oğlu astsubay Semih Özbey’den hayırlı haber bekliyor.

Yardım istedi

Tunceli’de teröristler tarafından kaçırılan Malatya Ticaret Borsası eski Başkanı Gürsel Özbey’in oğlu astsubay Semih Özbey’den nihayet haber alındı. Özbey, “3 yıldır buradayım bize yardımcı olabilecek herkesten yardım bekliyorum” dedi.

5 yıldızlı borsayız

Malatya Ticaret Borsasında seçim 6 Nisan tarihinde yapılacak. Mevcut Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey, başkanlık için yeniden aday olduğunu belirterek, “Malatya Ticaret Borsası TOBB Akredite sistemine dahil olarak 5 yıldızlı oda statüsünü kazanmıştır. Hedefimiz satış salonu olan, akredite laboratuvarı ve lisanslı depoculuğun var olduğu bir ürün borsası olmaktır” dedi.

‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Gürsel Özbey, Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte, yeniden AK Parti İl Başkanlığına seçilen Hakan Kahtalı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.