Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Haberleri

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Haberleri

Yazık bu millete!

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan, Malatya'nın her dönem AK Parti’ye güçlü bir destek verdiğini ancak arzu ettiği hizmetleri alamadığını söyledi. Malatya’yı yönetenler sanki ayrı partilerden seçilmiş gibi hareket ediyor. Birinin yaptığını diğeri yıkarak sözde yenisini yapıyor. Yollar ve kaldırımlar defalarca sökülüp yeniden yapılıyor. Trafik, yaz-boz sistemiyle yönetiliyor. Yazık değil mi bu millete” dedi.

'İnsanlar mutsuz ve umutsuz'

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Dr. Ahmet Ercan Uçkan, iktidarın ülkeyi yönetemez hale geldiğini ileri sürerek, iktidarın kontrolü kaybettiğini, insanların mutsuz ve umutsuz olduğunu kaydetti. Uçkan, Malatya'da da durumun iç açıcı olmadığını belirterek, 'Kent, kavgalara kurban ediliyor, hak ettiği hizmetleri alamıyor' görüşünü savundu.

‘İtibar suikastı’ yapılıyor

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Av. Raşit Alaca, ‘Gelecek Partisi İl Başkanlığı görevim üzerinden şahsım ve Partim aleyhine siyasi algı operasyonuna zemin hazırlanmaya çalışıldığını müşahede ediyorum’ dedi.

Destek olmadan olmaz

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Av. Raşit Alaca, 'Tam Kapanmaya' ilişkin bir mesaj yayınlayarak 'Ekonomik yönden sıkıntıda olan vatandaşlarımızın herhangi bir destek paketi olmadan evlerine kapatılmaları büyük sıkıntılar yaratacaktır' dedi.

Adalete ihtiyaç var

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Koç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz'ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Koç, ülkenin barışa, huzura, adalete ve güvene ihtiyacı olduğunu belirterek, "Bu çok bariz bir şekilde kendini gösteriyor. Son dönemde bazı gazetecilere ve siyasetçilere saldırılar olduğunu görmekteyiz" dedi.

İktidar miadını doldurdu

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Koç, ülkenin yönetilemediğini adeta yuvarlandığını belirterek, "Dış politikadan ekonomiye, hukuktan eğitime kadar ülkeyi büyük bir çöküşe sürükleyen iktidar sorumluluk almamakta ve “dış güçler” teranelerine sığınarak gerçeğin üstünü örtmektedir. Artık sorunlara çözüm üretemeyen, miadını doldurmuş bu siyasetin sonu gelmiştir" dedi.