Futbol Okulu Haberleri

Futbol Okulu Haberleri

Bilgilendirme toplantısı

Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi tarafından başlatılan 2. Yaz Spor Okulları ile 12 ay boyunca devam eden Futbol Okulunun eğitim süreci, planlamalar ve organizasyonların metotları, düzenlenen bilgilendirme toplantısında velilere ve sporculara anlatıldı.

Futbol okulunu ziyaret etti

Yeşilyurt Belediyespor Futbol Okulu öğrencilerini antrenmanda ziyaret eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Geleceğin yeteneklerini hayalleriyle buluşturmak için çalışıyoruz' dedi.

Geleceğin yıldızları yetişiyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan futbol okulunun birinci yılını geride bırakması nedeniyle düzenlenen etkinliğe katılarak geleceğin yıldızlarıyla bir araya geldi.

Covid-19 önlemli eğitim

Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde açılan futbol okulunda, Covid-19 kuralları çerçevesinde sosyal izolasyon kurallarına göre eğitimler devam ederken, 7-14 yaş aralığındaki minik sporcular alanında deneyimli eğitmenlerin gözetiminde futbolun temel tekniklerini öğreniyorlar.

Futbol Okulu kayıtları başladı

Malatya Yeşilyurt Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde, 8 ile 14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik 'Yeşil Sahada Umutlar Yeşeriyor' sloganıyla açılacak olan Futbol Okulunun kayıtları başladı.

Geleceğin yıldızları aranıyor

Evkur Yeni Malatyaspor Yaz Futbol Okulu'nda kayıtlar sürüyor. Sarı-siyahlılar, geleceğin yıldız futbolcularını bu okullardan çıkarmanın hedeflerini yapıyor.

Yaz futbol okulu başladı

Evkur Yeni Malatyaspor Yaz Futbol Okulu antrenmanlara başladı. 2004-2010 doğumlu çocukların katılabildiği yaz okulu Nurettin Soykan Tesisleri'nde neşeli bir ortamda sürüyor.