Fındıklı Haberleri

Fındıklı Haberleri

Fındıklı'nın acı günü

AK Parti Malatya eski Milletvekili Mücahit Fındıklı'nın annesi Kamuran Fındıklı vefat etti.

Büyükşehir evde yok

Voleybol Erkekler 1. Lig'inde Malatya Büyükşehir Belediyespor, sahasında Fındıklıspor'a 3-0 yenildi.

Satrancı seviyoruz

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün yeni yerine taşınmasından dolayı Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Başkanı Gülkız Tülay, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’ya ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. Tülay’ın çiçeğini Satranç Malatya İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy verdi.

Desteğimiz sürecek

Malatya Voleybol Hakem ve Gözlemcileri Derneği, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Malatya Voleybol Hakem Ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Furkan Salduz, Yönetim Kurulu Üyesi Baki Baki Alparslan ve diğer yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Milli maç talebi

Malatya Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Sadi Fındıklı yaptığı açıklamada, “Stadımız her türlü uluslararası müsabakaya ev sahipliği yapabilecek standartlardadır. Malatya stadında bir milli müsabaka oynanması en büyük arzumuz” dedi.

Başarılar diledi

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Eyüp Dilek’in başarısından dolayı memnuniyetini dile getirerek, genç sporcuya başarılarının devamını diledi.

Yarı final müsabakaları başladı

Atatürk Spor Salonunda yapılan Okullar Arası Basketbol Küçükler ( Kız - Erkek) Yarı Final Müsabakalarının açılış seremonisine Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Okul Sporları Şube Müdürü Murat Kılınç, Okul Sporları Şefi Cüneyt Akkaya, Basketbol İl Temsilcisi Hasan Ali Epik, illerden gelen sporcular ve antrenörler katıldı.