Esnaf Ziyareti Haberleri

Esnaf Ziyareti Haberleri

CHP heyeti esnafı gezdi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve beraberindekiler, Kars'ın bazı ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Çakır’dan esnaf ziyareti

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, İnönü Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Esnafla buluştu

AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Parti Teşkilatıyla birlikte Battalgazi (Eskimalatya) İlçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

İkna edip aşıya gönderdi

Malatya Valisi Aydın Baruş, yaptığı esnaf ziyaretinde maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması tavsiyesinde bulunarak, aşı olmayan birçok vatandaşı ikna edip aşı yapmalarını sağladı.

Esnafı tercih edin

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Kurban Bayramı öncesinde il merkezindeki esnafları ziyaret ederek, vatandaşları Kurban Bayramı alışverişlerini esnaflardan yapmaya, esnafları da Covid-19 aşısı olmaya davet etti.

Akşener Malatya'ya geliyor

İyi Parti İl Başkanı Süleyman Sarıbaş Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti. Sarıbaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 5 Temmuz Pazartesi günü Malatya’ya geleceğini belirterek, "Esnaf, çiftçilerimiz ve vatandaşlarımızın dertlerini dinleyip, onlar üzerinden çareler üretmek ve gelecek iktidara bir yol haritası belirlemek üzere Malatya’ya da olacak" dedi.

'Faizsiz 100 bin TL istiyoruz'

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin ve oda başkanlarını ziyaret ederek, bir araya geldi. Yapılan toplantının  ardından esnaf ziyaretinde bulunuldu.

Esnaf ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile Malatya Valisi Aydın Baruş, iş yerlerini açmak için hazırlık yapan esnafları ziyaret ederek, geçmiş bayramlarını kutladı.

Esnafları ziyaret etti

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, esnaf ziyaretinde bulundu.

Kazgan'dan esnaf ziyareti

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan'dan esnaf ziyareti.

Gürkan'dan esnaf ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Halep Caddesi ve Emeksiz Caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

CHP Akçadağ İlçe Başkanından esnaf ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçadağ İlçe Başkanı Ali Aslan ilçe esnaflarını ziyaret ederek talep ve şikayetlerini dinledi.

Ahilik Kültürü Haftasını kutladı

İYİ Partili Cem Parlak, Ahilik Kültürü Haftası ve Esnaf Bayramı nedeniyle esnaf ziyaretinde bulundu.

Avşar'dan esnaf ziyareti

MHP Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar, esnafları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Ekinci’ye destek artıyor

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, seçim gezileri kapsamında Malatya Park AVM, Hanımı Çiftliği, Zafer ve Göztepe Mahallelerinde esnaf ziyareti yaptı, halkın sorununu dinledi.

Esnaf ziyareti

31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’nin Battalgazi’den belediye başkan adayı gösterilen Osman Güder, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Esnaf ziyareti

İyi Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı Cem Parlak, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yaş Sebze-Meyve Halini ziyaret ederek esnafın ve üreticilerin sorunlarını dinlediler.

Kahtalı esnafı dinledi

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Malatya'da esnaf ziyaretinde bulundu.

Kaymakam esnafı ziyaret etti

Kuluncak Kaymakamı Mehmet Erdem ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eymen'le esnaf ziyareti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, kucağına aldığı bir yaşındaki Eymen'le esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Esnafı dinledi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’da Kışla Caddesinde esnaf ziyaretinde bulundu ve sorunlarını dinledi.